Kokteilis
Baudi

VIDEO: Holivudas aktrise Elle Faninga – no pīlēna par gulbi0

Publicitātes foto

Oskarotā kinorežisora Entonija Mingellas (“Angļu pacients”, 1996) dēls Makss Mingella kā režisors debitēja pērn Toronto kino­­ – festivālā. Muzikālajā drāmā “Teen Spirit: Pretī sapnim” par pīlēna brīnumainajām pārvērtībām galveno lomu atveido Holivudas aktrise Elle Faninga.

Vaioletas dzīve nav no tām, par kādām sapņo no bērna kājas. Kā iebraucējai Lielbritānijā viņai savi talanti un varēšana jāpierāda divtik spēcīgāk nekā vietējiem, taču problēma tāda – kaut arī meitenei talantu netrūkst, viņa ir pārāk kautrīga tos izrādīt. Taču pienāk kāds liktenīgs brīdis, kad viņa nolemj – tagad vai nekad – un dodas iekarot pasauli. Bet – ja vien tas būtu tik vienkārši!

Šādu stāstu kino vēsturē bijis pulka, tāpat kā tādu, kuri – kā šajā gadījumā – fokusējas uz jaunas meitenes centieniem iekarot kādu no izklaides industrijas jomām. Elles Faningas Vaioletai ir dziedātājas talants, un, pateicoties spītībai un palīdzībai, ko sākotnēji ļoti negribīgi, pat merkantili, bet ar katru nākamo tikšanās reizi arvien tēvišķāk viņai sniedz izbijis operdziedātājs, kura karjerai nezināmu iemeslu dēļ tika pielikts punkts, viņa tuvojas savam mērķim – dalībai jauno izpildītāju konkursā, kuras uzvarētājs, iespējams, arī pa īstam varēs iekarot lielo skatuvi. Industrijas aizkulises un meitenes iekšējā cīņa, kā arī attiecības ar jau minēto operdziedātāju un māti ir kā no rokasgrāmatas norakstītas, taču tas netraucēja filmu “Teen Spirit: Pretī sapnim” iekļaut prestižajā Toronto kinofestivāla programmā. Iespējams, pie vainas bija divi faktori – filmas galvenās lomas atveidotāja ir viena no talantīgākajām mūsdienu jaunajām aktrisēm Elle Faninga, savukārt režisora amatā pirmoreiz iejuties oskarota režisora dēls Makss Mingella.

“Teen Spirit: Pretī sapnim”/”Teen Spirit”

  • ASV, Lielbritānija, 2018
  • Režisors: Makss Mingella
  • Galvenajā lomā – Elle Faninga
  • No 5. aprīļa “Kino Citadele”

Filmas treileris:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pētījumā atklāj, kur Latvijā dzīvot ir dārgi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
“Sibīrijas Krusti” no Skotijas atceļo uz Sunāksti
18 minūtes