Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: Evija Vēbere atkal pārsteidz – jaunajā videoklipā dziedātāja redzama atkailināta0

Foto: LETA

Trešdienā, 27. februārī jaunā mūziķe Evija Vēbere publicējusi videoklipu dziesmai Par Sašaurināšanos, no albuma Sirdsbūt. Šī ir noslēdzošā albuma Sirdsbūt dziesma, bet albums saņēma mūzikas balvu Zelta Mikrofons 2019 kā labākais alternatīvās un indie mūzikas albums. Videoklipā Evija Vēbere atspoguļo divas būtiskākās cilvēka šķautnes, kas sastopas virtuālajā un fiziskajā pasaulē. Turklāt šoreiz viņa patīkami pārsteigusi klausītājus ne vien ar gaumīgo videoklipu, bet arī ar unikālo balss skanējumu.

Evija popularitāti ieguva pēc šķēpu laušanas sociālos tīklos, kad katrs otrais starp mums izjuta vēlmi izteikt savu viedokli par Evijas Vēberes izpildījumu dziesmai “Svētku diena”, kas izskanēja simtgades koncertā krastmalā.

“Mūzikas video stāstā satiekas divas cilvēka personības šķautnes. Virtuālā un fiziskā. Katra no tām ir absolūti neatkarīga un patstāvīga. Šis laikmets mūsu empīriskajai apziņai piešķīris vairākas izteiksmes formas. Virtuālā pasaule ir lieliska iespēja pieņemt dažādus tēlus, veidolus, tāpat arī realizēt dažādas provokācijas. Gribas jautāt, vai mūsu virtuālās provokācijas vienmēr atbilst mūsu reālās personības morāles kompasam? Lai nu kā, šajā stāstā piedzīvojam virtuālās realitātes dominanci. Līdzīgi kā spogulis, tā pagriežas pret mums – pakļaujot, mūsu reālo apziņu dīkstāvei un lēnai pašiznīcībai”, portālam Diena teicis klipa režisors Rihards Gēcis.

Pērn, decembra izskaņā, tika publicēta Sniedzes Prauliņas un Edgara Šubrovska jaunā dziesma Izoletta, kuru iedziedājusi Evija Vēbere. Šī dziesma savukārt būs dzirdama režisora Andra Gaujas topošajā filmā “Nekas mūs neapturēs”. Tobrīd nežēlīgā kritikā kritušās dziedātājas Evijas Vēberes jauno dziesmu vietnē Youtube noklausījās vairāk nekā 35 tūkstoši cilvēku, un dziesma tika ļoti asi kritizēta.

Ko klausītāji teiks par šo izpildījumu?

Dziesmas Par sašaurināšanos videoklips:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
50 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Vecrīgā atklāj “Maxima Express” veikalu ar paplašinātu kafejnīcas zonu
7 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Zemestrīce” valdošajā koalīcijā pēc Mežvieta atkārtotas apstiprināšanas amatā
28 minūtes
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
5 stundas