Dziedātājs Aivo Oskis prezentējis savu jauno singlu “Pateicos”, kā arī plašākam publikas vērtējumam nodevis tā videoklipu.

Kad laika apstākļi bija ieviesuši savas korekcijas un pasākuma lokācijas vieta no paredzētās restorāna “D’arte Terrace” jumta terases tika pārcelta uz blakus esošo “67 Grill&Lounge” restorāna terasi, dziedātājs, sapucējies “Branchess” uzvalkā, ar pilnu jaudu varēja sākt pasākumu.

Foto: Dāvids Fomins
Foto: Dāvids Fomins

Tas sākās ar Aivo koncertu, kurā mūziķis romantiskā gaisotnē, kupla viesu pulka ieskauts un saviļņots izpildīja vairākus skaņdarbus, lai iesildītu sanākušos “Pateicos” prezentācijai.

“Šī dziesma tika veidota kā pateicība. Bieži mēs aizmirstam par to, ka mums līdzās ir tik lieliski cilvēki, mēs ikdienā viņus sākam uztvert par pašsaprotamiem, un tas nav pareizi. Mums ir jāpateicas saviem mīļajiem par to, ka viņi ir ar mums, ka atbalsta, iedrošina un palīdz,” teica Aivo, emocionāli piesakot savu dziesmu. 

Draudzība ir dāvana, par ko atlīdzību neprasa. To nevar ne nopirkt, ne pārdot, bet var saņemt par velti. Dziesmu “Pateicos” Oskis izpildīja kopā ar akcijas #AivoOskisPateicos uzvarētājiem.

Foto: Dāvids Fomins
Foto: Dāvids Fomins

Arī dziesmas videoklips ticis veidots tā, lai atbilstu teicienam, ka “Draudzība divkāršo priekus un uz pusi samazina bēdas”.

Aivo jaunais videoklips: