Kokteilis
Baudi

VIDEO: dziedātāja Dina Kina piedāvā jaunu dziesmu un videoklipu “People of the Light”0

Publicitātes foto

Dina Kina jau ir uzsākusi gatavošanos dalībai konkursā “Eirovīzija” un dziesma “People Of The Light” ir pirmais mēģinājums parādīt savu radošumu šajā formātā.

Dziesma tika ilgi izstrādāta un ierakstīta sadarbībā ar zināmiem zviedru producentiem. Videoklips tika nofilmēts vienas dienas laikā. Dina spēlēja dramatisku lomu, kurā aizbēga uz turieni, kur ir gaisma, kur ir cilvēki, kas izstaro gaismu.

Dina Kina ir pašmāju dziedātājas Yanas Kay audzēkne: “Yana ir tik lielisks cilvēks, viņa ir ļoti talantīga un daudz ko man ir iemācījusi. Yana ir ieguldījusi manī visu savu milzīgu pieredzi, ticību sevī un spēcīgu velēšanos kļūt par mākslinieku”, – stāsta Dina Kina.

Dina savā vecumā jau ir paspējusi piedalīties daudzos starptautiskos vokāla konkursos, kur ir kļuvusi gan par uzvarētāju, gan saņēmusi godalgas. Meitene ir ļoti daudzpusīga un radoša. Papildus mūzikas skolas beigšanai (fortepiano), Diāna aktīvi apmeklē laikmetīgās dejas nodarbības, kur apgūst dažādus stilus un novirzienus, kā arī izmēģina spēkus savu dziesmu rakstīšanā. Jau kopš bērnības Dina neatlaidīgi ir devusies uz savu mērķi, nodarbojoties ar mūziku, dziedāšanu un dejām. Viņa uzskata, ka nav nekā neiespējama, ja vien tu tam tici, smagi strādā un bezgala mīli to, ko dari.

Videoklips dziesmai “People of the light”:

LA.lv