Jau atkal pārsteigums izdevies Amerikas Savienoto Valstu prezidentam Donaldam Trampam un viņa sievai Melānijai Trampai, jo prezidents, šķiet, uz mirkli aizmirsa, ka uz pasākumu ir ieradies kopā ar sievu. Viņš aizmirsa Melāniju Trampu aiz Baltā nama durvīm brīdī, kad sasveicinājās ar Čehijas premjerministru Andreju Babišu un viņa sievu Moniku Babišu. Vēl jo vairāk, neveiklajā situācijā Melānija pat nešķita apmulsusi, jo vienkārši paraustīja plecus un kopā ar Moniku devās uz Balto namu.


Ārzemju medija Politico publicētajā video var redzēt Amerikas Savienoto Valstu prezidentu un pirmo lēdiju, kas kopīgi gaida Čehijas premjerministra un viņa sievas ierašanos Baltajā namā. Četrotne laipni sasveicinās, un mirkli pēc tam Tramps kopā ar Babišu dodas uz Balto namu. Savukārt Melānijai un Monikai acīmredzami jāspēj pašām tikt ar sevi galā. Video arī redzams, ka dāmas nebija gaidījušas šādu attieksmi.


Melānijas žests, ko viņa pauda publiski, acīmredzami norādīja, ka šī nebūt nav pirmā reize, kad Tramps “aizmirst” par savu mīļoto sievu.