Kokteilis
Baudi

VIDEO: Arturs Gruzdiņš un speciālo uzdevumu vienība dāvina dziesmu Latvijai0

Publicitātes foto

Latvijas simtgades noskaņās Speciālo uzdevumu vienības karavīri sadarbībā ar grupu “Refleksija” sagatavojuši skanīgu dāvanu Latvijai – dziesmu “Karavīrs”.

Speciālo uzdevumu vienības komandieris komandleitnants Staņislavs Leimanis ar lepnumu stāsta, ka no sākotnējās Speciālo uzdevumu vienības karavīru idejas par nepieciešamību radīt kopēju dziesmu ir sanācis sirsnīgs, uz vērtībām balstīts un pārdomas rosinošs apsveikums Latvijas simtgadē: “Valsts simtgade mums šķita kā īpašs mirklis, lai šādā veidā pateiktos mūsu karavīriem; īpaši viņu ģimenēm par ziedoto valsts aizsardzībai. Videoklipa stāsta pamatā ir personisks Speciālo uzdevumu vienības karavīra stāsts, atstājot vietu skatītāja iztēlei. Esmu pārliecināts, ka ikviens videoklipā var saskatīt un sameklēt sev svarīgas vērtības”.

Grupas “Refleksija” solists un dziesmas vārdu autors Arturs Gruzdiņš:  “Mēs esam ļoti pagodināti par šo iespēju sadarboties ar karavīriem un būt daļai no stāsta, kurš parasti netiek stāstīts. Mēs visi zinām par Latvijas armiju, bet par Speciālu uzdevumu vienību tik bieži nedzirdam. Tam, protams, ir savs iemesls, un tamdēļ vēl jo vairāk priecājamies, ka šī ideja un mūsu kopīgais darbs ir nonācis līdz skatītājam un klausītājam. Ir liels gods iepazīties ar vīriem, kuri stāv sardzē pār Latviju visnemanāmāk no visiem. Ir milzīgs gods būt daļai no šīs dāvanas!”

Speciālo uzdevumu vienība dibināta 1991.gada 19.septembrī un ir īpaši organizēta, ekipēta un apmācīta Nacionālo bruņoto spēku vienība speciālo operāciju veikšanai. Vienības devīze ir “Drošais uzvar”, simbolizējot to, ka uzvar tas, kurš ir drošs par savām spējām un saviem cīņu biedriem. Kaujinieka simbols ir zaļā berete.

Video klipu sagatavojusi Aizsardzības ministrijas audiovizuālā grupa sadarbībā ar grupu “Refleksija” un Nacionālo bruņoto spēku Speciālo uzdevumu vienību.

Video:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
5 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
14 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
26 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
1 stunda
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
22 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
14 minūtes