Kokteilis
Baudi

VIDEO: Aminata jauno singlu izdod sadarbībā ar amerikāņu “Sony Music”0

Publicitātes foto

Latvijas popmūzikas dziedātāja Aminata noslēgusi līgumu ar starptautisko promocijas kompāniju “Hitmaker”, kas viņas jauno singlu “Don’t Talk About It” realizēs sadarbībā ar distribūcijas kompāniju “The Orchard”, kā arī ar industrijas milzi “Sony Music”, kas ir viena no ietekmīgākajām skaņu ierakstu kompānijām visā pasaulē. Jaunajam singlam Spānijā uzfilmēts arī video.

Laba sevis parādīšana vispasaules publikai 2015. gada “Eirovīzijas” dziesmu konkursā un neatlaidīgs darbs pēc tā novedis pie dziedātājas un dziesmu autores Aminatas nākamā sapņa piepildījuma – sadarbības ar mūzikas kompānijām “Hitmaker”, “The Orchard” un jo īpaši “Sony Music” ASV filiāli.

“Vēl nezinu, kur tas mani aizvedīs tālāk, bet esmu ļoti, ļoti priecīga par šo faktu,” Aminata nemaz necenšas slēpt savu sajūsmu.

Ietekmīgais britu laikraksts un interneta medijs “The Guardian” jau paziņojis, ka “Baltijas valstis būs nākamais reģions, kas “uzsprāgs” uz Eiropas mūzikas skatuves”. Pilnīgi iespējams, ka Aminatas līgums ar “Hitmaker” un attiecīgi sadarbība ar “The Orchard” un “Sony Music” ir liels solis šajā virzienā.

Aminatas dziesmas pārsvarā ir par dažādajām izjūtām, kas saistītas ar ikvienam svarīgo dzīves sastāvdaļu mīlestību, un arī “Don’t Talk About It” nav izņēmums – tā ir kā tematisks turpinājums iepriekšējam singlam “Zero Love” un uzbur to juteklisko sajūtu, kāda gandrīz vai taustāmi uzrodas kaut kur zem ādas, kad sajūti jaunu romantisko attiecību sākšanos… Jauno dziesmu Aminata sarakstījusi kopā ar daudz pieredzējušiem Zviedrijas autoriem un producentiem – Jonas Filtenborg, Pontus Persson un Andrei Amartinesei.

“Don’t Talk About It” videoklips tapa Barselonā, par ko Aminatai bija dubults prieks, jo viņa šajā Spānijas lielpilsētā bija pirmoreiz un labprāt tur atgrieztos vienkārši kā tūriste.

“Kad pirmoreiz satikos ar klipa režisori Jūliju Kovu, biju nedaudz skeptiska par domu filmēt klipu Barselonā, jo tādas lietas nav viegli organizēt,” stāsta Aminata.
Saistītie raksti

“Taču priecājos, ka tomēr piekritu, jo filmēšana tika noorganizēta ļoti augstā līmenī un viss sanāca pat labāk, nekā cerēju. Režisore klipā ieraudzīja savu stāstu un bija ļoti neatlaidīga, lai to pienācīgi izstāstītu. Patika arī darbs tik starptautiskā komandā, jo tajā bija iesaistīti cilvēki ne tikai no Latvijas, bet arī no Spānijas, Vācijas, Meksikas, Krievijas…”

Klipa galvenā varoņa ādā iejuties Fabian Castro, kurš ir profesionāls spāņu modelis un aktieris. Režisore Jūlija Kova ir arī klipa producente un montāžiste, bet Aminatas “Don’t Talk Abou It” vizuālo tēlu radījusi stiliste Elga Homicka.

Video:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: pašmāju slavenības, blogeri un žurnālisti ballējas kafijas ballītē
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Zināms, kādas dāvanas Ziemassvētkos saviem bērniem dāvinās princis Viljams un Keita Midltone
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kāds neparasts vaļasprieks tev patiktu?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IP
Ilze Pētersone
Kultūra
Klīstošais holandietis atgriezies mājās. Saruna ar Egilu Siliņu
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Meklēt cimdus vai gumijas zābakus? Pirmdienas laika prognoze
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Prokuratūra uzrādījusi apsūdzību LKS valdes loceklim par Latvijas okupācijas noliegšanu 1
2 stundas
KD
Krista Dzidzēviča
Kokteilis
Populārais amerikāņu šovs parodē Levitu
5 stundas
LE
LETA
Veselam
Atklāj, kāda ir Latvijas Onkoloģijas centra ārstu vidējā alga 2
3 stundas