Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: aktieris Artūrs Skrastiņš veltī emocionālus vārdus visiem tētiem0

Publicitātes foto

Tuvojoties Tēva dienai, kas Latvijā tiks atzīmēta jau šo svētdien, 8. septembrī, LMT seriāla “Tur” aktieris Artūrs Skrastiņš veltījis īpaši emocionālus vārdus visiem tēviem.

Dalība seriālā “Tur”, kas ir pirmais Latvijā ražotais seriāls par attiecībām virtuālajā un reālajā pasaulē, aktierī radījusi pārdomas arī par mūsdienu pasauli – tehnoloģijām un to piedāvātajām iespējām, savstarpējām cilvēku attiecībām un dzīvi virtuālajā vidē. Ar ko tu esi labāks par mašīnu? Šis retoriskais jautājums video vēstījumā izskan vairākkārtīgi, Artūram aicinot tēvus izvērtēt, kādas ir viņu attiecības ar bērniem un kas ir tas, ar ko viņi lepojas.

Mūsdienās, kad pasaulē ir tik daudz gudru mašīnu, kas, lai arī neprot mīlēt, tomēr spēj apspēlēt mūs gan šahā, gan uztaisīt operāciju, gan nosēdināt lidmašīnu, gan pienest pusdienas, tādējādi atvieglojot mūsu dzīvi, tieši cilvēka griba ir tā, kas spēj pārveidot pasauli un atšķir cilvēku no mašīnas. “Viss, kas tev ir vajadzīgs, lai kļūtu par spicu tēti, sagribēt par tādu kļūt!” pārliecināts ir aktieris.

Saistītie raksti

LMT seriāls “Tur” jau 17. septembrī būs skatāms LMT Viedtelevīzijā. Aktierim Artūram Skrastiņam seriālā uzticēta izcilā programmētāja Ērika loma, kurš saprot, ka viņa kolēģe radījusi unikālu programmu, kas pat pēc cilvēka nāves no aktivitātēm sociālajos tīklos spēj ģenerēt ne tikai intelektuālu, bet arī emocionālu personības atveidu.

Seriāla režisors ir Uldis Cipsts, bet scenārija autori – dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce un aktieris Artūrs Dīcis. Tāpat pie scenārija strādājis arī pieredzējušais fantāzijas seriālu autors Aleksejs Karaulovs. Vairāk informācijas par seriālu.

Video:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lieliskā atmosfērā aizvadīts pirmais festivāla “BILDES 2019” koncerts
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Klupdami krizdami uz “Expo 2020”. Latvijas dalība izstādē Dubaijā vēl nav izgāzusies
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Daugavpilī pie “Swedbank” bankomātiem izveidojušās rindas. Kā situāciju komentē banka? 1
4 stundas
LE
LETA/LA.LV
Ekonomika
Baumu anatomija – vai ir jēga nakšņot pie bankomāta?
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Labklājības ministre atklāj, cik milzīga ir lielākā pensija Latvijā 4
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Aizturētie tīšām izraisa ugunsgrēku Jūrmalas policijas izolatorā
5 stundas