Latvijā zināmais bokseris Kristaps Zutis nesen atzīmēja savu dzimšanas dienu. Pirms tās viņš savos sociālajos kontos rakstīja, ka nevēlas saņemt dāvanas sev, bet vēlas iepriecināt vairākus bērnus no bērnu nama un publicēja kāroto bērnu dāvanu sarakstu.

Žurnālists un sabiedrisko attiecību speciālists Ļevs Berezins, kas palīdzēja Kristapam realizēt šo pasākumu, stāsta: “Kristaps bērnu dāvanu sarakstu ievietoja sociālajos tīklos. Uz šo aicinājumu atsaucās ļoti daudz cilvēku!”. Pateicoties notikušajam aicinājumam, kārotās dāvanas saņēma vairāk kā 30 bērni!

Šīs nedēļas izskaņā, bērnu centrā “Ziemeļi” boksera Kristapa draugs Rihards Krūmiņš rūpējās par ceptu gaļu un saldumiem, pasaules MMA čempions Edgars Skrīvers kopā ar Kristapu aizvadīja treniņu kopā ar bērniem, un pēc tā – katrs bērniņš saņēma savas kārotās dāvanas. Tie bija vairāki velosipēdi, elektro skejritenis, dāvanu kartes un rotaļlietas vismazākajiem bērnu nama iemītniekiem.

Visaizkustinošākais brīdis bija tad, kad mazais Džuliano no bērnu namu satika savu elku – Emīlu Balceri no grupas “Musiqq”, kurš arī bija ieradies uz šo pasākumu, atbalstot šo ideju.