Jānis Skutelis, Intars Busulis, Baiba Sipeniece – Gavare, Arnis Krauze, un Roberto Meloni Nacionālās pašapziņas video blogam atklāj savus novēlējumus visiem latviešiem valsts simtgadē.

Jānis Skutelis:

Tas brīdis, kad mēs būsim laimīgi nekad nepienāks, mums ir jābūt laimīgiem šeit un tagad, jānovērtē to, kas mums jau ir – tā, kā ierasts, caur humora prizmu uz lietām skatās komiķis Jānis Skutelis.

Video:

Intars Busulis:

Mūziķis, “X Faktora” žūrijas loceklis Intars Busulis Latvijai vēl saules mūžu un aicina latviešus būt iecietīgākiem un laipnākiem vienam pret otru, kā arī neaizmirst par saviem vecākiem.

Video:

Baiba Sipeniece:

TV dīva Baiba Sipeniece – Gavare norāda, ka svēkus neradīs dārgais salūts, to varam izdarīt tikai paši. Svētki sākas no iekšienes!

Video:

Arnis Krauze:

TV ziņu seja Arnis Krauze, citējot Vairu Vīķi – Freibergu, novēl turpināt būt diženiem un vareniem, mazāk čīkstēt, izslieties stalti un ar lepnumu pateikt: “Mēs esam latvieši!”

Video:

Roberto Meloni:

Raidījumu vadītājs, dziedātājs Roberto Meloni ar degsmi mudina latviešus novērtēt vietu, kur dzīvojam un brīdina – jūs par Latviju vēl dabūsiet dzirdēt!

Video:

“Nacionālās pašapziņas video blogs” ir žurnālistes Monikas Cālītes pop-up projekts par godu Latvijas simtgadei. Vairākās epizodēs kopā ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem (Baibu Sipenieci -Gavari, Roberto Meloni, Arni Krauzi, Intaru Busuli, Jāni Skuteli…) Monika šķetinās kādu latvietības aspektu un noskaidros, kas mēs – latvieši īsti esam, kas veido mūsu identitāti un pašapziņu.