Kokteilis
Baudi

VIDEO: par godu Latvijas simtgadei lidmašīnās pasažierus sveic ar Raimonda Tigula sacerētu mūziku0

Publicitātes foto

Lai godinātu Latvijas simtgadi, komponists Raimonds Tiguls sarakstījis īpašas melodijas, kuras atskaņot lidsabiedrības airBaltic Airbus A220-300 lidmašīnās. Šīs melodijas veido četras dažādas tēmas – pavasaris, vasara, rudens un ziema, un tās pasažieriem iespējams dzirdēt iekāpjot un izkāpjot no lidmašīnas.

Publicitātes foto

Latviešu komponists Raimonds Tiguls norāda: “Šīs kompozīcijas ideja bija radīt ambientu mūziku ar nacionālu identitāti airBaltic pasažieriem, lai godinātu Latvijas simtgades svinības. Mērķis ir uzburt relaksējošu vidi, lai pasažieri spētu pilnībā izbaudīt lidojumu.”

Raimonds Tiguls ir slavens latviešu komponists, mūziķis, kompozīciju autors un producents, kurš popularitāti iemantojis tālu aiz Latvijas robežām. Viņa mūzikas izdevējs ir Galaxy Music Corporation Amerikas Savienotajās Valstīs un šā gada sākumā viņa mūzika bija dzirdama Ņujorkas Carnegie Hall koncertzālē, kur to izpildīja National Festival Chorus un pats Tiguls.

Publicitātes foto

Airbus A220-300 nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā platāki sēdekļi, lielāki logi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citiem uzlabojumiem. Jaunā lidmašīna ir arī ievērojami klusāka – tās trokšņu līmenis ir līdz pat četrām reizēm mazāks. Turklāt šobrīd tā ir pasaulē videi draudzīgākā komerciālā lidmašīna, jo Airbus A220-300 ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO2 un NOX emisijas attiecīgi par 20% un 50%.

Publicitātes foto

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienos trīs jaunus galamērķus no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu, kā arī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Štutgarti.

LA.lv