Kokteilis
Stilo

VIDEO: 5 idejas stilīgām frizūrām – to veidošana aizņems tikai 10 minūtes0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Frizūras ir veids, kā veiksmīgi var mainīt stilu kopumā. Gari mati, kas nedaudz ielokoti ļaus jums izskatīsies mazliet romantiski, bet matu sakārtojums ar pīnēm un bizēm ļaus iegūt lietišķu un sievišķīgu tēlu. Taču jāatzīst, ka ikdienas steigā ne vienmēr pietiek laika, lai matus ieveidotu krāšņās frizūrās.

Tāpēc piedāvājam 5 lieliskas idejas satriecošām frizūrām, kuras varēsi izveidot mazāk kā nieka 10 minūtēs.

1. Zemais mezgls – cope nieka 5 minūtēs


Šajā video modes vlogere Aleksa Gaborija parāda, cik vienkārši patiesībā ir iegūt elegantu frizūru nieka 5 minūtēs. Turklāt viņa parāda, kā uztaisīt zemo mezglu – copi, izmantojot tikai vienu elastīgu matu gumiju. Šī frizūra izdosies pat pašiem iesācējiem. Tikai ņem vērā, lai iegūtu vislabāko frizūras izskatu, pirms matu sasiešanas copē, piešķir matiem apjomu, izmantojot tam speciāli paredzētus līdzekļus. Savukārt, lai frizūra labāk noturētos, fiksē to ar matu laku.

2. Augstā zirgaste 5 minūtēs


Pastāv diezgan liela un manāma atšķirība starp klasisko zirgasti un eleganto zirgasti. Vlogere Keilija Melisa savā video lieliski demonstrē, kā saveidot matus apjomīgā, paceltā un kuplā zirgastē. Lai zirgaste izskatītos patiešām lieliski, Keilija iesaka matiem piešķirt papildu apjomu izmantojot speciālas matu sprādzes. Savukārt, lai tā būtu eleganta, viņa iesaka nomaskēt matu gumiju ar plānu matu šķipsnu, sasienot pāris reizes to ap matu gumiju.

3. Zema zirgaste ar akcentu


Modes vlogere Misija Sjū video parāda, kā ierasto zirgasti padarīt krāšņāku. Turklāt, patiesībā tās izveidošana nebūt nav sarežģīta. Viņa zemo zirgasti papildina ar vizuāli sarežģītu franču bizi, bet jāatzīst, ka šī frizūra šķitīs vienkārši veidojama pat frizūru veidošanas amatieriem. No sākuma sapin franču bizi vienā galvas pusē, sāc to pīt galvas daļā virs auss. Kad bizi esi sapinusi, lai tā izskatītos apjomīgāka, mēģini to mazliet paplest uz sāniem. Visbeidzot pievieno to zirgastei. Ar šādu frizūru varēsi doties kā uz ikdienišķiem notikumiem, tā arī uz kādu svinīgāku pasākumu.

4. Bize un lokas – gluži kā ūdenskritums


Bizes ir bijušas aktuālas visos laikos, taču tās savu aktualitāti ir mainījušas atbilstoši to izpildījumam. Kurš teicis, ka bizei vienmēr jābūt klasiskai, ja ar to var dažādi eksperimentēt, tādējādi matiem piešķirot skaistu un netradicionālu izskatu. Piemēram, liekot matiem izskatīties gluži kā ūdenskritumam. Viss, kas jādara ir jāsapin neliela franču bize galvas augšdaļā un jāpin tā apkārt visai galvai, ļaujot, lai pārējie mati brīvi krīt. Kad esi sapinusi bizi, lai piešķirtu matiem vizuālu kuplumu, bizi mazliet paplet. Šī frizūra lieliski piestāvēs kā gariem, tā īsākiem matu griezumiem.

5. Teksturēts LOB matu griezums


Dārgās dāmas, lokas iespējams izveidot arī tad, ja tev ir īsi mati. Video blogere Kaila Kosuga savā video lieliski parāda, kā dažu minūšu laikā matus var ieveidot burvīgās cirtās. Viss, kas tev nepieciešams ir: mitri mati, matu taisnotājs vai lokšķēres, līdzeklis matu apjomam un termoaizsardzībai. Lai matiem piešķirtu dabīgas un vieglas cirtas, ņem vērā cirtu veidošanas virzienu: vienu cirtu veido virzienā uz seju, otru virzienā no sejas. Dažādo virzienu cirtas matiem piešķirs daudz dabiskāku virzienu.

LA.lv