Vētra ūdens glāzē un pašiem vien saprotamas histērijas lēkmes – šīs piecas zodiaka zīmes ir apveltītas ar ļoti sarežģītu raksturu. Saskarsmē ar šiem cilvēkiem nekad īsti nevar zināt, ko gaidīt un kāda būs viņu reakcija. Viņi patiešām ir ļoti sarežģīti un neparedzami.

Vēzis

Cilvēki, kas dzimuši Vēža zvaigznājā, ir ļoti emocionāli un neprognozējami. Viņu garastāvoklis mainās neskaitāmas reizes dienā, viņiem ir tendence apvainoties par sīkumiem un pārdzīvot par niekiem. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji bieži dusmojas bez īpaša iemesla. Jāteic, ka viņi paši to nemaz īpaši nevar ietekmēt, jo viņu planēta ir Mēness. Toties nav labāku un uzticamāku cilvēku kā Vēži.

Dvīņi

Dvīņiem ir ļoti sarežģīts raksturs, jo viņi ir ārkārtīgi mainīti. Cilvēki, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē, var vienlaicīgi izjust prieku un skumjas, mīlestību un naudu, sajūsmu un depresiju. Dvīņi ir asi un mēdz runāt nepatīkamas lietas. Bieži viņi slēpj patiesos motīvos, kāpēc konkrētajā situācijā tā rīkojas. Taču viņi ir ļoti gudras un interesantas personības.

Mežāzis

Šie cilvēki rada sarežģītu personību priekšstatu, jo ir ļoti noslēgti. Šie cilvēki ārkārtīgi reti izrāda, ko viņi patiesībā jūt. Viņi ir kā klintis – auksti un nepieejami. Mežāžiem ir augstas morāles normas un tieši to pašu viņi sagaida arī no citiem. Tomēr Mežāzi ir arī ļoti mērķtiecīgi, veikli, uzticami un darbu mīloši cilvēki.

Skorpions

Skorpioni paši cieš savas sarežģītās dabas dēļ. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji vienlaicīgi var būt gan auksti kā ledus, gan karsti kā uguns. Viņi ir nesaudzīgas, bīstamas un ļoti spēcīgas personības. Skorpioni bieži par kaut ko jūtas satraukti. Toties drosmīgāku un bezbailīgāku cilvēku par Skorpionu uz šīs zemeslodes jums nesatikt.

Zivis

Arī Zivis ir apveltītas ar ļoti sarežģītu raksturu. Šie cilvēki dzīvo savu īpašo dzīvi, un no malas bieži rodas priekšstats, ka viņi peld savos ūdeņos un nezina citu cilvēku bēdas. Patiesībā Zivis ir ļoti neprognozējami cilvēki. Dažkārt viņi var krist histērijā, skandalēt, burtiski kā mazi bērni, kas vaino visus savās bēdās. Šie cilvēki ilgu laiku var būt mierīgi un pacietīgi, maigi un labestīgi. Taču kādā brīdī tas viss var mainīties, viņi var burtiski eksplodēt un apvainoties uz visu pasauli. Zivis ļoti smagi pārdzīvo atšķirtību no mīļotajiem cilvēkiem, draugu un tuvinieku zaudējumus, kā arī šķiršanos.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.