Kokteilis
Baudi

Vērienīgākie ģimenes svētki Ogrē: dodies uz festivālu leģendārajā Ogres estrādē0


Grupa “Dzelzs vilks”.
Grupa “Dzelzs vilks”.
Publicitātes foto

Ogres pilsētas svētkos 25. augustā Ogres pilsētas estrādē norisināsies pirmais mūzikas festivāls “Leģendārā nakts Ogrē 2018”, kurā uz vienas skatuves pulcēsies 13 Latvijā populāri mākslinieki. Festivāls visiem mūzikas žanru cienītājiem un visām vecuma grupām, sākot ar senioriem un līdz pat bērniem. Tie būs vērienīgi ģimenes svētki Ogrē!

Festivāla koncertprogramma ir sadalīta trīs daļās, kas sāksies ar četrām populārām šlāgera un kantri grupām – pasapņo par mīlestību un romantiku, izbaudot grupu “Galaktika”. Saulriets, mīlestība pret Latviju un, protams, atmiņas… To visu tu varēsi piedzīvot un izjust, “dzīvajā” redzot un dzirdot īstenākās Latvijas kantri mūzikas grupas “Klaidonis”, “Apvedceļš” un “Dakota”. Līdz pusnaktij uz skatuves kāps “Eolika”, “Credo”, “Dzelzs vilks” un Ivo Fomins ar grupu, piedāvājot savus lielākos un populārākos hitus. Savukārt nakts koncertā uzstāsies “Tranzīts”, “Musiqq”, “A-Eiropa”, “Olas”, solot aizraujošu nakts ballīti līdz saullēktam. Visas dienas garumā jautrību, atraktivitāti un, protams, aktuālu mūziku ikviens apmeklētājs varēs izbaudīt kopā ar dīdžeju Robertu Lejasmeijeru.

“Šāda veida pasākumus jau rīkojam vairāk nekā piecus gadus. Līdz šim visi mūsu lielā mēroga pasākumi norisinājās Kurzemē. “Leģendārā nakts Ogrē 2018″ norisināsies pirmo reizi. Pasākuma mērķis ir piesaistīt visas vecuma grupu auditorijas, izveidot plašus ģimenes svētkus visām paaudzēm un visām gaumēm. Katra no šīm grupām kādam ir leģendāra, neatkarīgi no tā, cik ilgi viņi jau sniedz savus koncertus,” stāsta pasākuma rīkotāji.

Visas dienas garumā uz skatuves būs dīdžejs Roberts Lejasmeijers, kas par pasākumu teic: “Vasara jānoslēdz ar vēl vienu patiešām spēcīgu pasākumu “Leģendārā nakts Ogrē”! Šajā lielkoncertā uzstāsies 13 grupas un izpildītāji un man ir ārkārtīgi liels prieks būt viņu vidū vakara un nakts dīdžeja lomā. Tiekamies Ogrē un noslēdzam vasaras sezonu jaudīgi!”

Kad un kur?

  • 25. augustā no plkst. 13.00 Ogres pilsētas estrādē
  • Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv
  • Cena: no EUR 8,70 līdz 120,70

 

LA.lv