Kokteilis
Mīli

Vēlos, lai tu domātu tikai par mani: 3 zodiaka zīmes, kas pieprasa daudz uzmanības0

Foto: Pexels

Veselīgas savstarpējās attiecības nav iedomājamas bez pienācīgas uzmanības veltīšanas savam partnerim. Un tomēr eksistē 3 zodiaka zīmes, kas šo uzmanību pieprasa daudz vairāk nekā citi.

Lūk, arī viņi:

Vērsis

Vērsis ir ļoti egocentriska zodiaka zīme, tāpēc nereti viņi var likties arī vēsi attiecībās, it īpaši, ja nav labi pazīstami ar kādu cilvēku. Taču tiklīdz viņi noliek maliņā savas ambīcijas, viņiem vienmēr pietrūkst cilvēcīgās uzmanības un siltuma. Vērši ļoti bieži patiesībā jūtas vientuļi un var arī diezgan uzstājīgi pieprasīt uzmanību, kas ir veltīta tikai viņiem.

Lauva

Lauva ir Saules zīme un arī dzīvē šie cilvēki dzīvo ar uzskatu, ka viss riņķo tikai un vienīgi ap viņiem. Un, lai arī cik paradoksāli nebūtu tas, ka vienlaikus šī zodiaka zīme ir viena no patstāvīgākajām zīmēm, kas bieži sasniedz veiksmi, tieši citu cilvēku uzmanību motivē viņus darīt un sasniegt. Tāpēc Lauva bez sev mīļajiem cilvēkiem un draugiem ir mazs un niecīgs zvēriņš, kas nespēj vairs neko.

Auns

Auni ir ļoti uzmanību prasoši – viņiem ir svarīga konkurence un teju vai nemitīgi sāncensība, lai viņi sasniegtu veiksmi. Patiesībā šie cilvēki lieliski zina savu vērtību, taču vēlas, lai finiša taisnē vienmēr būtu kāds “konkurents”.

LA.lv