Kokteilis
Dzīvo

Velns brunčos: TOP 5 vissūrākās vīramātes saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto – Shutterstock

Kad sieviete kļūst par sava mīļotā vīrieša sievu, jebkuru sieviete sapņo par saskanīgām un harmoniskām attiecībām arī ar viņa mammu. Taču astrologi nosaukuši 5 zodiaka zīmes, ar kurām sadzīvot būs teju vai neiespējami!

Lūk, arī viņas:

Jaunava

Mīļotais dēliņš sievietei – Jaunavai – tā ir svēta lieta, kas nav apspriežama. Tāpēc šāda vīramāte dos sievietei konkrētus padomus un nemitīgi mācīs viņu ne tikai dzīvot, bet arī to, kā pareizi aprūpēt viņas dēliņu. Jo tikai viņa zina, kā pareizi ir jāgludina krekls vai kā uzceptas olas brokastīs vislabāk garšo viņas dēliņam! Diemžēl jaunajai sievai nav daudz iespēju mainīt šo situāciju. Esot šīs sievietes klātbūtnē, centies izrādīt cieņu un daudz nerunā pretī. Tādā veidā tu iegūsi vīramātes uzticību un, iespējams, viņa tomēr ar laiku liks tevi mierā.

Auns

Galvenā problēma ar vīramāti – Aunu ir tāda, ka viņas ir radušas visu kontrolēt. Šai sievietei svarīgs un vispār iespējams ir tikai viens viedoklis – viņas. Šī sieviete pārstās daļēji kontrolēt situāciju tikai vienā gadījumā – ja jaunā ģimene dzīvos labi tālu no viņas. Esi gatava tam, ka tavu viedokli nepieņems kā viedokli, tie būs čuksti, kurus neviens nedzirdēs. Vienkārši tāpēc, ka tev “nav pieredzes”.
Šādu “otro mammu” vislabāk ir mīlēt un cienīt no attāluma. Nevajadzētu pārlieku ar šo sievieti satuvināties, jo viņa nemitīgi centīsies tevi “nolikt pie vietas”.

Strēlnieks

Kļūstot par vīramātēm, šīs sievietes negaidīti sevī atrod egoismu. Ja ieturēt no viņām distanci neizdodas, pamēģini tomēr attiecības ar viņu uzlabot, atzīstot viņas autoritāti. Satuvinoties ar šo sievieti, pacenties nepārkāpt robežu no vedeklas par “meitu”. Citādi šī sieviete “uzkāps” tev uz galvas.

Skorpions

Šīs zodiaka zīmes pārstāves ir ļoti ziņkārīgas, viņām patīk intrigas un viņas ir ārkārtīgi atriebīgas. Ja jūs dzīvosiet vienā mājā, mājas kari ir neizbēgami un var spēcīgi sabojāt tavu un mīļotā vīrieša ģimenes dzīvi. Taču, ja tev izdosies ar šo sievieti ievērot pieklājīgu distanci (piemēram, reti satiekot un dzīvojot citā pilsētā), tad labāku palīgu par viņu tev neatrast! Atceries, ka strīdēties ar vīramāti – Skorpioni ir ļoti bīstami. Labākā taktika: mierīgi uzklausi kritiku un dari, kā uzskati par pareizu.

Vēzis

Šīs vīramātes ir spējīgas izvest no pacietības un līdzsvara jebkuru, pat vismierīgāko sievieti. Ļoti iespējams, ka viņa tev zvanīs desmit reižu dienā, lai pārliecinātos, ka viņas dēlam viss ir kārtībā – vai viņš labi jūtās, vai ir paēdis un labi izgulējies. Un nekādā gadījumā neaizmirsti viņas dzimšanas dienu, vārda dienu un citus viņai nozīmīgus datumus. To viņa tev nekad, nekad nepiedos! Iespējams, ka vīramāte – Vēzis gadās, ka ir patiešām pārāk uzbāzīga, taču tu vienmēr vari paļauties uz viņu un viņas padomiem – viņa tev nekad neatteiks. Nekautrējies vērsties pie viņas pēc palīdzības!

LA.lv