Kokteilis
Baudi

VEF kvartālā notiks Burger & Design festivāls tiem, kas svin dzīvi un ir gardēži0

Publicitātes foto

Rīgas Dizaina tirgus 12.jūlijā no plkst. 17.30 līdz 23:00 VEF kvartālā aicina uz stilīgu un garšu piepildītu pasākumu Burger & Design festivālu, kur vienuviet būs mode – pašmāju un Baltijas valstu dizaineru darinājumi, savukārt gardēžiem plašā izvēlē patlaban tik ļoti iecienītais street food.

Rīgas Dizaina tirgus organizatorei Mārai Narcisei ir izdevies apvienot spēkus ar VEF vasaras burgeru festivālu, kura organizators Edgars Svencis ir pārliecināts par sadarbības nākotni: «Šis ir pirmais šāda mēroga pasākums, bet jau redzam lielu potenciālu un vēlamies attīstīt šāda koncepta festivālu arī nākotnē. Kvartālu attīstība pilsētā virza rīdzinieku brīvā laika pavadīšanu ārpus restorāniem un lielveikaliem. Un te tad arī ir brīva niša mūsu pilotprojektam – Burger & Design Festivālam!»

Burger & Design festivāla laikā varēs baudīt 15 Latvijas iecienītāko street food ēdinātāju piedāvājumu visdažādākām gaumēm, kur īpaši padomāts par vegāniem!

Saistītie raksti

Savukārt modes gardēžiem vairāk kā 70 dizaineri ar mūsdienīgām un aktuālām modes, mākslas un interjera precēm ! Būs arī viesi no Lietuvas un Igaunijas. Par muzikālo noskaņu rūpēsies Dj Rise, visam pasākumam piešķirot vasarīgu svētku sajūtu.

Tieši šo vasarīgo svētku sajūtu akcentē VEF Kvartāla Kamerzāles vadītāja Silva Rozenbaha – Atvara: «Līdz šim Rīgas Dizaina tirgus norisinājies VEF Kvartāla Kamerzāles telpās, taču tieši vasara ir piemērots laiks, lai tas izietu ārpus tām. Uzskatu, ka industriālo rajonu atdzimšana dod iespēju radīt vēl nebijušus notikumus, šķirot jaunu lapu pilsētas kultūras notikumu vēsturē.»

LA.lv