Kokteilis
Mīli

Vedeklas horoskops: uzzini, ko sagaidīt no sevis šai lomā vai no dēla sieviņas0

Foto – Fotolia

Lai vai kā, šis horoskops attiecas teju uz visām sievietēm: vai nu tu kļūsi par mīļotā vīrieša sievu vai arī tu piedzīvosi, kad tavs dēls ir izvēlējies sievieti, ar ko saistīt savu dzīvi. Uzzini, ko no tā visa var sagaidīt!

Auns

Bezbailīgi iesaistās asās situācijās, bet pēc tam sāpīgi reaģē uz skarbiem vārdiem un stipriem kairinātājiem. Bieži ir impulsīva, nenoved iesāktas lietas līdz galam. Stūrgalvīga kā aita. Patīk vadīt – viņas priekšā ir jānoliek savu autoritāti, jo īpaši tāpēc, ka vecāki, ar kuriem viņai bieži vien ir sarežģītas attiecības, ir laimīgi, jo tika vaļā no viņas, kad izdeva pie vīra.

Vērsis

Mīl paēst, mēģina vairāk laika pavadīt mājās, kārto to, izpušķo, pieņem viesus. Neskatoties uz mierīgu raksturu un palēninātām reakcijām, ir ļoti emocionāla un nepamatoti greizsirdīga. Saglabā draudzīgas attiecības ar vīriešiem arī pēc kāzām. Ceļš uz viņas sirdi ir jābruģē ar dāvanu palīdzību – juvelierizstrādājumiem, izsmalcinātām un dārgām mantām utt.

Dvīņi

Var vienlaicīgi mazgāt veļu, vārīt zupu, mazgāt grīdu, skatīties televizoru un runāt par telefonu. Praktiska, ir unikālas dotības tirdzniecības jomā – ir gan nauda, gan ģimene ir pabarota, gan prece vesela. Visu bojā viņas asā mēle un nenogurdināma ziņkārība. No šādām sievietēm nešķiras, no viņām aiziet klusām. Ja spēs. Bet vispār viņu vīriem reti kad rodas tamlīdzīgas domas.

Vēzis

Kaķenīte uztver ģimeni kā vietu, kur var atsēdēt un izgulēties. Noslēgta, ļoti piesardzīga, ar attīstītu intuīciju. Piemīt pārmērīgs īpašnieciskums, ir tendence krāt. Jauc jēdzienus “mans” un “svešs”, tādēļ gadās nesaskaņas ar vīramāti. Pie iepazīšanās ar viņu ir svarīgs pirmais iespaids, kuru grūti izmainīt vēlāk.

Lauva

Pati sev labākā draudzene un mīļotā. Pompoza, demonstratīva uzvedībā, patīk laist putekļus acīs, lielīties ar neesošiem sasniegumiem, tiecas būt uzmanības centrā. Emocijas neslēps, vienmēr izvairīsies no rutīnas un garlaicības. Ja viņa uzdāvinās vīramātei dārgu dāvanu, nesāciet priecāties par agru – tā vienkārši ir apnikusi iepriekšējai īpašniecei.

Jaunava

Rosīga, darbos lielu uzmanību pievērš sīkumiem, bieži uztaisa no mušas ziloni. Skeptiska, neiecietīga pret svešu viedokli, ļoti pedantiska. Pārspīlēti saudzīgi izturas pret savu veselību – ir gatava uzvilkt zeķes pirms pedikīra. Ļoti mīl, kad naudas ir vairāk nekā pietiekami.

Svari

Spēlē uz vīriešu vājībām. Diplomātiska, izvairās no asiem momentiem, sasniedz mērķi ar neatlaidību un elastīgumu. Nedaudz snobiska, bet ir atkarīga no citu viedokļa. Lutina vīru, viņa vecākus, bet visvairāk – bērnus.

Skorpions

Čūska ar histērisku psihi, grūti izskaidrojamām garastāvokļa svārstībām, slimīgu apvainošanos, atriebības un varaskāri. Redz cilvēkiem cauri. Mīl melno humoru, mistiku un uztver dzīvi melnās krāsās.

Strēlnieks

Viņu pat aklais ieraudzīs. Vienmēr viņas dvēsele ir neapmierināta, zinātkāra, azartiska. Ir nosliece mainīt vietas. Darbaholiķe. Reliģioza, bet neskatoties uz to – viltniece, intrigante, cilvēku izmantotāja.

Mežāzis

Viņai piemīt emocionāla nomāktība, kad ir jāpārvar iekšējā pretestība, izrādot patiesas emocijas. Ārēji nesatricināma, ir nosliece manipulēt ar cilvēkiem. Un kaut gan viņa ir iedomīga un uzmanīga, par savu mīlestību viņa ir gatava nožņaugt jebkuru sāncensi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Viņas dvēsele vienlaicīgi ir gan atvērta, gan noslēpumaina. Necieš personīgas brīvības ierobežošanu, viņai apkārt ir dīvaini cilvēki un eksotiski priekšmeti. Stūrgalvīga, kaprīza un nežēlīga, kad viņai mēģina uzspiest jebkuras formas atkarību. Labāk ir ļaut viņai vest dīvainu dzīvesveidu un būt ar viņu draugos – draudzībā viņa ir uzticama.

Zivis

Smalks psihologs. Iešauj amora bultu savam topošam vīram tieši sirdī. Maiga, gādīga, darbīga. Viņai tikai jāapstājas, un visi apkārt sāk skraidīt. Ideāla vedekla – viņai nav jālūdz pasēdēt ar slimu vīramāti, jo viņa māk just līdzi.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
54 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Vecrīgā atklāj “Maxima Express” veikalu ar paplašinātu kafejnīcas zonu
11 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Zemestrīce” valdošajā koalīcijā pēc Mežvieta atkārtotas apstiprināšanas amatā
32 minūtes
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
5 stundas