Kokteilis
Apbrīno

Vecums nav šķērslis! TOP-modeles pasaulē, kas vecākas par 60 gadiem0

Foto: AP (LETA)

Cik bieži dzirdēts, ka supermodeles ir tikai līdz noteiktam vecumam, izrādās, tā nemaz nav taisnība. Piemēram, visas šīs satriecošās sievietes, kas regulāri tiek fotografētas gan reklāmām, gan demonstrē tērpus modes skatēs, gan gozējas uz glancēto žurnālu vākiem, viņas visas jau ir nosvinējušas 60 gadu vecumu.

Meja Maska, 69 gadi

Šobrīd 69 gadus vecā modele, kas ir arī dietoloģe un viena no vispopulārāo izgudrotāju pasaulē – Īlona Maska mamma, šobrīd ir slavas virsotnē. Viņa ir pieprasīta modele glancētajiem žurnāliem, filmējos Bejonsē mūzikas klipos, sadarbojas ar kosmētikas zīmoliem un dodas nemitīgos ceļojumos pa visu pasauli.

Foto: AP (LETA)

Airisa Apfela, 96 gadi

Vai tad šo kundzīti, kurai teju 100 gadi var nosaukt par vecenīti? 90 gadu vecumā Airisa kļuva ar kosmētikas zīmola MAC reklāmas seju, bet 96 gadu vecumā kļuva par lelles Bārbijas prototipu. 2013.gadā viņa tika ierindota visveiskmīgāko modeļu senioru (virs 50) sarakstā pasaulē. Bez tam Airisa ir interjera dizainere, kolekcionāre, kā arī viņai ir ļoti aktīva sabiedriskā dzīve. Kopā ar vīru, Karlu Apfelu, viņa bija nodzīvojusi laulībā turpat 70 gadus. Karls nomira 2015.gada augustā, nenodzīvojot līdz savai 101. jubilejai.

Foto: REUTERS (LETA)

Džeina Seimūra, 67 gadi

Džeina ir aktrise, producente un rakstniece, četru bērnu mamma un modele. 67 gadu vecumā viņa trešo reizi nofotografējās Playboy. Agrāk viņa šī žurnāla lappusēs gozējās 1973.gadā un 1987.gadā. “Es jūtos vēl seksuālāka, nekā jebkad agrāk,” – teikusi Džeina.

Foto: LETA

Vanesa Redgreiva, 79 gadi

Leģendāra aktrise, “Oskara” ieguvēja, izlēma sevi izmēģināt modeles lomā. Vanesa Redgreiva 2017.gadā kļuva par Gucci kolekcijas “seju”. Fotosesijai viņa piemērīja svīteri ar Lielbritānijas karogu.

Kopā ar meitu Džoelu Ričardsoni.
Foto: AP (LETA)

Karmena Dell Orefiče, 86 gadi

Amerikāņu modele Karmena ir rekordiste. Viņa ir iekļuvusi Ginesa rekordu grāmatā kā mēles modele ar visilgāko karjeru. Karmena sāka uz modes mēles demonstrēt tērpus 14 gadu vecumā, tas bija 1945.gadā. Un pēc savas 80. gadu jubilejas viņa turpināja fotografēties modes žurnāliem un reklāmas kampaņām, tāpat arī – kāpt uz mēles un demonstrēt tērpus.

Kristija Brinklija, 61 gads

Modeļu biznesa veterāne Kristija nepaliek savu jauno konkurentu ēnā. Tieši Kristija kļuva par reklāmas seju Ņujorkas lielveikalu tīklam Barneys 2015.gadā, nofilmējoties video, kur viņa redzama kopā ar daudz, daudz jauniem, pievilcīgiem modeļiem.

Modele Kristija kopā ar meitu Seiloru (no kreisās)
Foto: AP (LETA)

Barneys reklāmas rullītis ar Kristiju:

LA.lv