Pēc prinča Harija (33) un Meganas Mārklas (36) saderināšanās kļuva zināms, ka pāris atteicies parakstīt laulības līgumu. “Tā ir īsta mīlestība!” – teica pāra fani. “Vai arī emocionāla iegriba, kas mums var ļoti dārgi izmaksāt,” – apgalvoja karaliskās ģimenes advokāti.

Karalienes Elizabetes II jaunākais mazdēls princis Harijs bija pārliecināts, ka viņi ar Meganu būs nešķirami līdz mūža galam. Un viņš neredzot nevienu iemeslu, kāpēc viņu attiecībām varētu pienākt gals. Un tikai nedēļu pirms karaliskajām Harija un Meganas kāzās, karaliene Elizabete II deva savu oficiālo piekrišanu šai savienībai. Par laulības līgumu tobrīd neviens pat vairs neieminējās.

Un mazāk kā mēnesi pēc kāzām kļuvis zināms, ka princis Harijs tomēr parakstījis laulības līgumu, kas strikti atrunā mantas dalīšanu gadījumā, ja pāris izlemtu šķirties. Ja pārim nebūs kopīgu bērnu, Megana Mārkla, šķiroties no prinča Harija, nesaņems neko. Tādā veidā karaliene Elizabete II pacentusies pasargāt savu mazdēlu no iespējami nepatīkām sekām. Runā, ka karaliene kā argumentu nosaukumu faktu, ka Megana Mārkla jau reiz bija precējusies.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem