Kokteilis
Svini

Vecāki, nepalaidiet garām! Jūrmalā notiks zaļumballe bērniem0

Foto: Pixabay

Sestdien, 11.augustā, Jūrmalā, Dzintaru mežaparkā, notiks Simtgades zaļumballe bērniem. Tā norisināsies nakts ekspedīcijas “Nestāti pasaciņas” noslēgumā – pasākums sāksies plkst. 22:30 un turpināsies līdz pusnaktij.

Ballei mežaparkā būs speciāli veidota skatuve un deju laukumi. Zaļumballē varēs dziedāt, dejot un līksmot līdz pat pusnaktij kopā ar bērnu vokālo grupu “Dzeguzīte”, Adrianu Kukuvasu, Adriju Silvu Kukuvasu, Juri Kaukuli, Miku Dukuru, Robertu Gobziņu, Maiju Aukšmukstu un Adeli. Tiek gaidīti visu vecumu atpūtnieki – bērni un vecāki, kā arī jaunieši un vecvecāki.

Muzikālā programma ir īpaši veidota bērnu zaļumballei, tajā skanēs visām paaudzēm kopš bērnības pazīstamas latviešu komponistu melodijas un dziesmas ar latviešu dzejnieku vārdiem, piemēram, “Mākonītis un Mākonīte”, “Kas kaitēja man dzīvot (i)”, “Ai, zeme, zemīte”, “Krustmāte Agate” un citas.

Idejas iniciators un Jūrmalas Kultūras centra direktors Agnis Kristvalds skaidro, ka agrāk uz zaļumballēm gājuši ne tikai pieaugušie, bet arī bērni un tas viņiem bijis liels piedzīvojums. “Jūrmalā būs Simtgades zaļumballe bērniem, lai viņiem būtu iespēja izjust zaļumballes garu un noskaņu,” saka Kristvalds.

Savukārt šodien un arī rīt Dzintaru mežaparkā no plkst. 20:00 līdz pusnaktij notiks lielākā nakts ekspedīcija bērniem “Nestāti pasaciņas”. Nakts ekspedīcija bērniem Jūrmalā tiek rīkota jau piekto gadu un ikrez to apmeklē ap 10 000 bērnu kopā ar vecākiem.

Ieeja uz visiem pasākumiem ir bez maksas. Dzintaru mežaparka teritorija būs norobežota, un pie izejām bērnu drošības dēļ tiks nodrošināta pašvaldības policijas klātbūtne. Pašvaldība atgādina pieaugušajiem parūpēties par bērnu drošību un neatstāt bērnus bez uzraudzības.

Kā jau ziņots, 11.augustā, 100 dienas pirms valsts svētkiem, Latvijā un citviet pasaulē notiks vairāk nekā 150 zaļumballes.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Vecrīgā atklāj “Maxima Express” veikalu ar paplašinātu kafejnīcas zonu
28 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Zemestrīce” valdošajā koalīcijā pēc Mežvieta atkārtotas apstiprināšanas amatā
49 minūtes
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
5 stundas