Kokteilis
Dzīvo

Vasarīgais zodiaks: kāds kukainis tu esi saskaņā ar zodiaka zīmi?0


Kadrs no filmas “Skudrcilvēks un lapsene”
Kadrs no filmas “Skudrcilvēks un lapsene”
Foto: AP/ SCANPIX/ LETA

Kinofilmās ir daudz supervaroņi, kuriem piemīt kukaiņu spējas: Zirnekļcilvēks, Skudrucilvēks, sieviete – lapsene. Bet, vai esi domājis, kas tu būtu par kukaini, ja vien zvaigznes tevi apveltītu ar kukaiņu spējām?

Auns – lapsene

Foto-Shutterstock

Lapsenēm piemīt ugunīga enerģija, tās vienlaikus ir biedējošas un pievilcīgas. Tāpat kā Auns – tās ir impulsīvas.

Vērsis – kamene

Foto: Pexels

Kamenes, lai arī lielas un skaļas, nav bīstamas. Šis kukainas simbolizē stabilas vērtības un tikai pateicoties mīlestībai pret savu darbu sasniedz savu veiksmi. Tieši tāpat kā Vērsis.

Dvīņi – taurenis

Taurenim piemīt unikāls dzīves cikls un daudzās tautu kultūrās tas tiek uzskatīts par pārdzimšanas simbolu. Tieši tāpat kā Dvīņi, taureņi savas dzīves laikā ir ļoti mainīgi, turklāt tiem nepatīk vientulība.

Vēzis – ūdens vabole

Foto: ekrānuzņēmums

Ūdens vaboles ir ļoti dzīvelīgas un izturīgas, turklāt arī plēsīgas, lai arī uz aci izskatās nekaitīgas. Tās dabā barojas pat no kurkuļiem un zivju mazuļiem. Bet daudzās kultūrās tās ir aizsardzības simbols. Cilvēki, kuru aizbildnis ir šis kukainis, ir spējīgi jebkurā situācijā atrast izeju un pastāvēt par sevi.

Lauva – dievgosniņa vai bizmārīte

Foto: Pexels

Dievgosniņa ir saules simbols. Cilvēki, kurus raksturo šis mazais kukainītis, ir tendēti uz piedzīvojumiem, izaugsmi un spēju sasniegt savus mērķus.

Jaunava – sienāzis

Foto: Pexels

Sienāzis, pateicoties savām muzikālajām spējām, ir apcerēts gan dziesmās, gan dzejā. Šie cilvēki prot analizēt informāciju un vēl viņi ir lieliski dzīves partneri un ģimenes locekļi.

Svari – koku circenis

Foto: PANTHERMEDIA/ SCANPIX/ LETA

Daudzās tautu kultūrās koku circenim tiek piedēvēta mūžīgā jaunība. Šim, pēc izskata necilajam kukainim, ir ļoti svarīgi komforta apstākļi, kādos viņš dzīvo – tieši tāpat kā Svariem – viņi uzturēsies tikai tur, kur viņiem patīk un kopā ar cilvēkiem, kas viņiem simpatizē.

Skorpions – zirneklis

Foto: Pexels

Gudrības un burvestības simbols. Cilvēks – zirneklis ļoti labi apzinās savu spēku un spēj manipulēt ar cilvēkiem. Un arī tad, kad viņš visu savu enerģiju veltī tam, lai radītu kaut ko skaistu, viņam viss izdodas. Arī zirnekļi dara labu darbu – attīra pasauli no nevajadzīgiem radījumiem.

Strēlnieks – dievlūdzējs

Foto: Pexels

Tāpat kā dievlūdzējs, arī pats Strēlnieks ir pacietīgs un tiešs. Šie cilvēki ir gudri un pateicoties savai dzīves filozofijai ātri tiek pāri arī dažādām neveiksmēm, kas viņus var piemeklēt laiku pa laikam.

Mežāzis – bite

Foto: Pexels

Bitēm ir raksturīga skaidra hierarhija un disciplīna. Bite ir darba kukainis, tieši tāpat kā Mežāzis. Nav nekā svarīgāka par to. Tāpat kā bites, arī šie cilvēki zina – lai tiktu pie medus, sākumā ir jāizdara liels darbs.

Ūdensvīrs – jāņtārpiņš

Foto: SCANPIX/ LETA

Mazais kukainītis, kas nes pasaulē gaismu – dzīva būtne, kurā ir kaut kas maģisks. Tieši tādi paši ir Ūdensvīri – it kā reāli cilvēki, bet ar savu domu gājienu un klātbūtni spēj darīt brīnumus.

Zivis – spāre

Foto: Pexels

Spāres ir mistiski radījumi, un tāpat kā Zivis, noslēgti kukaiņi, kuros mājo liela enerģija. Tajā pat laikā šie cilvēki ir ļoti sensitīvi un izjūt to, ko apkārtējie par viņiem domā.

LA.lv