Kokteilis
Dzīvo

Vasaras prognoze: kas sagaida katru zodiaka zīmi tuvākajos mēnešos0

Foto: Unsplash

Ko mums sola šī vasara? Kādam pirmajā vietā būs privātā dzīve, kāds sagaidīs ilgi gaidītās pārmaiņas, bet citi kāps pa karjeras kāpnēm un “atradīs” sevi. Bet daži gluži vienkārši izmantos vasaras laika apstākļus un atpūtīsies!

Auns

Šajā vasarā daudziem būs tikšanās ar “aizmirstiem” cilvēkiem un radiniekiem, ko jūs reti satiekat. Jūsu dzīvē parādīsies jauni, interesanti cilvēki, kas liks jums pakavēties atmiņās. Tas diez vai būs jūsu bijušais sirdsāķītis, bet kāds cilvēks, kas jūs ir iedvesmojis un motivējis labiem darbiem.

Vērsis

Jūs jūtat, ka esat “aizsēdējies”. Jūsu ķermenis burtiski tiecas pēc fiziskās slodzes un jums patiešām ir laiks to darīt. Neaizmirstiet par aktivitātēm svaigā gaisā – pastaigas, braukšanas ar velosipēdu. Tāpat jūs vasarā, ļoti iespējams, gaida dažādi spontāni un patīkami notikumi.

Dvīņi

Jūs “pieaugsiet” un sāksiet attiekties pret daudzām lietām nopietnāk un atbildīgāk. Agrāk jūs visu darījāt lielā steigā un veicāt vairākas lietas vienlaicīgi, bet šī vasara jums piedāvā palasīt kādu grāmatu vai aizbraukt uz vienu dienu ārpus pilsētas. Tieciet galā ar savām jūtām un emocijām, piebremzējiet savu ikdienas ritmu.

Foto: Unsplash

Vēzis

Šī ir jūsu vasara, Vēži! Pārtājiet darīt tikai to, ko no jums gaida un mocīties ar vainas apziņu. Atcerieties, kas jūs esat, tāpēc iztieciet bez nevajadzīgiem paskaidrojumiem apkārtējiem – jums tas nav jādara! Jūs gaida spilgta vasara, kas ir brīva gan uzskatos, gan sajūtās.

Lauva

Šajos mēnešosjūs manīsiet, kā viss nokārtojas: jums apkārt ir pareizie cilvēki, jums ir labs darbs un jūsu dzīvē viss ir labi. Jūs varat atzīmēt savus sasniegumus un to, ko esat panācis – tas viss ir tik ļoti pelnīti. Vasara līdzināsies ballītei, Lauvas varēs to izbaudīt un ieelpot smaržīgo vasaru ar pilnu krūti.

Jaunava

Jums uz šo vasaru ir tik daudz plānu, ka jūs nezināt, ar ko lai sāk. Plānošana, protams, ir apsveicama lieta, bet dažreiz labākais plāns ir – nekāda plāna nav. Iemācieties dzīvot šo dzīvi tādu, kāda tā ir dota, un jūsu spontānie, impulsīvie lēmumi palīdzēs šo vasaru padarīt par neaizmirstamu. Jūs gribēsiet riskēt, darīt lietas, kas robežas ar pārdrošību – dariet! Kad tad jūs to vēl izdarīsiet?

Foto: Unsplash

Svari

Šajā vasarā jūs ieraudzīsiet rezultātus tai darbībai, ko darījāt pirms dažiem mēnešiem. Jūs pavisam noteikti sapratīsiet, cik pozitīva nozīme ir šīm sekām pār jūsu dzīvi. Tagad jūs varat apstāties un lepoties ar padarīto, lai tas jūs iedvesmo uz turpmākiem, tikpat veiksmīgiem, darbiem.

Skorpions

Šajos mēnešos jūs dzīvosiet kā uz balansa robežas. Te jūs gribēsiet izklaidēties, bet pienākums un atbildība neļaus atslābt. Nāksies meklēt to smalko robežu detaļās un iemācīties gūt baudu no tā brīža situācijas, kāda jums ir “pieejama”. Esiet iecietīgs, tomēr neaizmirstiet arī par jautrību.

Strēlnieks

Šis ir labs periods, lai atlaistu veco un ļautu ienākt jaunajam savā dzīvē. Jūs vēlaties atbrīvot vietu jauniem iespaidiem, tad šī vasara tam ir kā radīta. Tāpat tajā būs kāds zīmīgs notikums: vai nu jūs iegūsiet īstenu draugu vai jaunu mīlestību. Atveriet savu sirdi pārmaiņām.

Foto: Unsplash

Mežāzis

Šī vasara palīdzēs jums apzināt, kas jums patiešām ir svarīgs. Jums ir apnikusi rutīna, jūs vēlaties tikt brīvībā, bet baidaties no sekām. Taisnību sakot, jums ir viss nepieciešamais, lai šis periods jums palīdzētu.

Ūdensvīrs

Šī vasara būs piedzīvojumu piepildīta, jūs gribēsiet izklaidēties un doties kādā tālākā ceļojumā. Pārstājiet visu laiku uztraukties par nākotni un sāciet dzīvot šodienai. Pasaulē ir tik daudz interesantu vietu, un ceļošana šovasar jums ir ļoti piemērota. Nav nozīmes, cik tālu jūs dosieties, vai šis brauciens būs ilgs vai īss, galvenais, ka jūs kaut kur dodaties – ticiet, jūs to novērtēsiet.

Zivis

Jūs “meklēsiet sevi”, visbeidzot, sajutīsieties komfortabli savā ķermenī un tajā, kas notiek jums apkārt. Jūs atradīsiet laiku vissvarīgākajām lietām savā dzīvē. Tāpat jūs gaida braucieni, jūs taču lieliski izskatāties un tieši tāpat arī jūtaties. Dzīve ir skaista!

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 noderīgas aplikācijas koncertu un festivālu apmeklētājiem
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas tehnoloģiju festivāliem Eiropā
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
14 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
5 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
9 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
6 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
3 stundas