Kokteilis
Dzīvo

Valtera draugs Mareks Bērents: Nebija tā, ka Valčam slikti kļuva pēkšņi…0


Mūžībā devies Valters Frīdenbergs, 17.10.2018.
Mūžībā devies Valters Frīdenbergs, 17.10.2018.
Foto: LETA

Valteram bija piepildīta un laimīga dzīve. Viņš bija gaišs un tautas mīlēts cilvēks, ar lieliem mērķiem un sapņiem. Viņš bija TV zvaigzne ar augstāko izglītību politikas zinātnēs. Viņš bija spēcīgs cilvēks, kurš nekad nesūdzējās par dzīvi, nedusmojās uz likteni un līdz pēdējam elpas vilcienam cīnījās ar dzīves uzlikto pārbaudījumu. Viņš vēlējās kļūt par tēvu un apprecēt savu mīļoto sievieti Kristīni. Diemžēl viņš to nepaspēja izdarīt. 17. oktobrī, zeltainā rudens dienā Valtera dvēsele pameta sāpju nomocīto ķermeni.

Valtera draugi žurnālam “Privātā Dzīve” atklāj sāpīgo patiesību, par to, kā Valters jutās savas dzīves pēdējos mēnešos.

Foto – Leta

“Nebija tā, ka Valčam slikti kļuva pēkšņi. Slimība, kura bija atgriezusies, viņu saēda pamazām. Jau ilgu laiku Valters mocījās ar mežonīgām sāpēm,” žurnālam saka mūziķa draugs un grupas Tumsa menedžeris Mareks Bērents. Viņš arī atklāj, ka Valters ar sāpēm cīnījies arī tad, kad smaidīdams piedalījās Mārtiņa Freimaņa piemiņas koncertā un koku stādīšanas pasākumā.

Pēc atgriešanās no Vācijas ar cerību, ka slimība beidzot ir uzvarēta, Valters entuziasma pilns atsāka darbu TV raidījumā Gudrs, vēl gudrāks. Kolēģi, skolēni un draugi bija viņa iedvesmas avots. Nofilmējies pirmajā raidījumā, Valters sliktās pašsajūtas dēļ vairs nevarēja piedalīties otrajā filmēšanā.

Mūziķi Valters Frīdenbergs (no labās) un Kārlis Būmeisters, un muzikoloģe Daiga Mazvērsīte (centrā) savas grāmatas “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” atvēršanas svētkos Dzintaros.
Foto: Ieva Leiniša / LETA

Valteru aizvietot ieradās Toms Grēviņš. “Viņš man pateica – paldies, ka varēji tikt. Es teicu – izbeidz, tas ir mazākais, ko varu izdarīt,” stāsta Grēviņš, piebilzdams, ka viņam pat prātā neienāca, ka tā būs viņu pēdējā tikšanās.

Publicitātes foto

Savukārt žurnālam “Kas Jauns” Valtera brālis Marsels Frīdenbergs  atzīst, ka visvairāk viņu nospiež neatvadīšanās sajūta.

“Drausmīgāku dzīves situāciju grūti iedomāties, nenovēlu nevienam tādas sajūtas, kādas jūtu es šobrīd, dārgāko cilvēku zaudējot,” sociālajos tīklos rakstījis Marsels – Valtera brālis.

Marsels savā sociālajā kontā “Facebook.com” savas emocijas aprakstījis tā: “Lai tev mīksts un silts mākonītis uz kura radīt daudz skaistas dziesmas. Atceries es vienmēr biju un būšu kopā ar tevi! Tik ļoti sāp, ka laiks bija nepielūdzams un nepaspēju tik daudz ko tev pateikt.”

Marsels žurnālam “Kas Jauns” saka: “Tas ir sāpīgi. Trūkst arī paša Valtera dota padoma, ko un kā tagad darīt, kad viņa vairs nav. Kā brālis brālim…”

Iepriekš jau rakstījām, ka Valters vēlējās piepildīt savu sapni, šoruden dodoties ceļojumā uz Portugāli. Diemžēl viņš to nepaspēja izdarīt.

Piektdien, 26. oktobrī, kad Valters būtu svinējis savu 31. dzimšanas dienu, Rīgas krematorijā notiks atvadīšanās no iemīļotā mūziķa.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LE
LETA
Dabā
Ciklona ietekmē trešdien dažviet iespējams ļoti stiprs lietus
10 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
“Sibīrijas Krusti” no Skotijas atceļo uz Sunāksti
29 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda