Kokteilis
Stilo

Valmierā notiks ekskluzīvs modes blogeru pasākums “Cheers to that glam walk”0

Foto – Laima Dance

Valmierā 28. aprīlī viesnīcā “Wolmar” notiks ekskluzīvs modes blogeru pasākums “Cheers to that glam walk at the Hotel Wolmar”, ko rīko Londonā dibināts uzņēmums “Brillante” sadarbībā ar “Vidzeme Fashion”. Šogad blogeri ne vien smelsies iedvesmu pirms „Vidzeme Fashion show”, bet arī piedalīsies tajā ne tikai kā skatītāji.

Organizatori stāsta: „Pasākuma laikā blogeriem tiks sniegta informācija par jaunajiem Brillante Blogger Squad Latvia plāniem, kā arī saskandināsim par fantastiskajiem modes svētkiem Valmierā.”

Pasākumā piedalīsies tādi modes blogeri kā Laura Vēvere, Elīza Liepiņa, Kristīna Kristjane, Arina Orlova, Sofija Lukjanska, Santa Kudrenicka un citi. Savu darbu šī pasākuma tapšanā ir ieguldījušas arī vizāžistes – Inese Vēvere, Liene Sārte un Justīne Sambure, savukārt par matu sakārtojumu rūpēsies „Hair Lab” pārstāvji.

Šogad īpaša sadarbība ir izveidojusies ar dizaineri Zani Zaharovu un matu rotu dizaineri Milli Maier, tās rezultātu būs iespējams aplūkot 28. aprīlī „Vidzeme Fashion show 2018″ norises laikā.

LA.lv