Kokteilis

Vairs nav modē: 5 skaistuma tendences, no kurām ar prieku atvadāmies0

Neskatoties uz to, ka reiz šīs skaistumkopšanas tendences bija neprātīgi aktuālas, viss reiz noveco un beidzas. Lai “ietu līdzi modei”, labāk atsakies no tām, lai tevi neuzskatītu par “atpalikušu no dzīves”!

1. Ombre

Matu tonējums divās krāsās vairākus gadus bija pats aktuālākais un stilīgākais, bet stilisti atzīmē, ka pēdējā laikā tas manāms arvien retāk. Iemesls vienkāršs: viss, kas kļūst par masveida modi, vairs nav modes topā. Tāpēc modes cienītājām labāk izvēlēties matu krāsu vienā tonī ar nelieliem akcentiem un spīdumiem.

2. Kontūrings

Urā! Vizāžisti vienā balsī sūta ar kontūrām uzlaboto sejas apveidu pensijā, paziņojot, ka nav nekā skaistāka par dabīgu sejas mirdzumu un vaibstiem, kas atspoguļo personību, nevis tiecas nokopēt Kimas Kardašjanas fotogrāfiju.

3. Platas, tumšas uzacis

Mēs nepārstāsim mīlēt Karu Delavinju, bet beigsim pārdzīvot par to, ka viņas tēls mums nesasniedzams.

4. Mākslīgās skropstas

Jo dabīgāk izskatās tavas skropstas, jo labāk, pārliecināti vizāžisti, vienprātīgi atsakoties ieteikt savām klientēm pielīmējamas mākslīgās skropstas. Vismaz ikdienas grimā par tām vajadzētu aizmirst!

5. Nagu dizains

Saistītie raksti

Pēc iespējas mazāk ornamentu, dekoru, akmentiņu un rozīšu: pārmērīgi sarežģītos veidojumus uz nagiem nomaina atturīgāki un lakoniskāki varianti.

LA.lv