Kokteilis
Stilo

Vai tiešām Dženiferu Lopesu iedvesmo skandalozā Kima Kardašjana?0

Foto: Vida Press

Pagājušās svētdienas vēlā vakarā visi kino cienītāji sekoja līdzi 91. Amerikas Kinoakadēmijas “Oskara” balvu pasniegšanas ceremonijai, lai vērot savus elkus – režisorus, aktierus, mūziķus, kas bija saposušies elegantos un šikos tērpos, un noskaidrotu gada labākās, ekranizētās filmas.

Kā ierasts, arī šajā balvu pasniegšanas ceremonijā ikvienu pārsteidza Dženifera Lopesa, kura mirdzēja metāliskā spīduma kleitā no zīmola Tom Ford. Vēl jo vairāk, lai izskatītos patiešām žilbinoša, viņas mati bija veidoti klasiskās, vieglās lokās, un viņa bija rotājusies ar iespaidīgiem dārgakmeņiem.

Foto: Vida Press

Liela daļa Lopesas fanu pamanīja, ka viņas izvēlētais sarkanā paklāja ceremonijas tērps ir ļoti līdzīgs tērpam, ko 2016. gadā uz “Met Gala” festivālu bija uzvilkusi skandalozā Kima Kardašjana. Arī viņas tērps bija vienlīdz ekstravagants, akmeņiem rotāts un mirdzošs. Kardašjana toreiz savu tērpu bija izvēlējusies no ekskluzīva franču modes zīmola Balmain kolekcijas.

Foto: Vida Press

Ir zināms, ka Dženifera Lopesa un Kima Kardašjana ir tuvas draudzenes, kas regulāri pavada laiku kopā, aicinot viena otru uz dažādām ballītēm un vakariņām. Turklāt kamēr pasaule izsaka minējumus par to, vai tiešām šāda tērpa izvēlei Lopesu iedvesmojusi viņas draudzene Kima, domājams, visi piekritīs, ka 49 gadus vecā Lopesa “Oskara” balvu pasniegšanas ceremonijā izskatījās apbrīnojami.

LA.lv