Kokteilis
Svini

Vai svinēt 40 gadu jubileju: tautas ticējumi un ekstrasensu viedokļi0

Publicitātes foto/pixabey.com

Pastāv viedoklis, ka 40 gadu jubileju nevajag svinēt, jo svinībām var būt negatīvas sekas. Atbildēt uz šo jautājumu palīdzēs ekstrasensu viedokļi un tautas ticējumi.

Daudzi mūsu dzīves notikumi ir apvīti ar dažādām leģendām, noslēpumiem un mīklām. Piemēram, tautā iegājies uzskats, ka 40 gadi nav iemesls priekam un skaļām svinībām tuvāko draugu un radinieku lokā. Iemeslu tam ir gana daudz.

Piemēram:
– tieši tik dienu ilga Pasaules plūdi;
– 40 gadus ebreji gāja pa tuksnesi cerībā atrast laimi un tikai pēc daudziem gadiem atrada Apsolīto zemi;
– tieši tik dienu Jēzus pavadīja tuksnesī, cīnoties ar dažādiem kārdinājumiem;
– 40 dienas pagāja pirms Jēzus pēc nāves augšāmcēlās;
– 40 dienas dvēsele paliek mūsu pasaulē pirms tā dodas Debesu valstībā.

Tomēr daudzi kristieši uzskata, ka tā ir māņticība. Bioenerģijas speciālisti pieļauj, ka daudzi ticējumi, kas saglabājušies līdz mūsdienām, ir saistīti ar cilvēku dzīvesveidu. Jo agrāk dzīves ilgums nebija tik garš un 40 gadi tika uzskatīti jau par vērā ņemamu vecumu.

Tautas ticējumi

Publicitātes foto/pixabey.com

Māņticība vairāk skar vīriešus. Tautas ticējumos četrdesmitgadīgs vīrietis tiek uzskatīts kā gana padzīvojis un dzimšanas dienas svinības tiek uzskatītas kā vecuma vai pat nāves izsaukšana. Savulaik ticēja, ka 40. jubilejas svinēšana provocēja virkni nepatikšanu, kuras var novest pie nepatīkamām sekām.

Ekstrasensu viedoklis

Daudzi ekstrasensi un ezotēriķi ar piesardzību izturas pret skaitli 40. Taro kārtīs četrinieks simbolizē nāvi un saistīts ar apbedīšanu un citiem rituāliem, kas tā vai citādi saistīti ar negatīviem notikumiem. Tāpēc ekstrasensi neiesaka svinēt 40 gadu jubileju, lai neizprovocētu aizkapa pasaules ielaušanos cilvēku dzīvēs.
Četrinieks ir arī krīzes atspoguļotājs. Astrologi tiecas domāt, ka četrdesmitgadīgi cilvēki ir vairāk pakļauti Urāna ietekmei. Šī planēta nes iznīcināšanas un pārmaiņu enerģiju, un ne katrs var izturēt tik spēcīgu ietekmi. Negatīvā ietekme var atspoguļoties finanšu stāvoklī, savas dzīves pārvērtēšanā ne uz to labāko pusi, pamatakmens ielikšanu notikumiem, kas provocēs nelaimes un neveiksmes četrdesmitgadīgu cilvēku dzīvēs, kuri ir nolēmuši svinēt jubileju.

Kā sevi pasargāt

Publicitātes foto/pixabey.com

Svinēšanu var pārlikt dienu vēlāk un svinēt nevis 40 gadus, bet 40 gadus un vienu dienu. Tā māņticīgi cilvēki atbrīvojas no negatīvā, kuru sev līdzi nes šis skaitlis.
Tāpat var ar vērienu nosvinēt iepriekšējo datumu, neieciklējoties uz gaidāmo jubileju. Tomēr svinēt 40 gadu jubileju ātrāk māņticīgiem cilvēkiem nav vērts – tiek uzskatīts, ka pirms laika nosvinēt dienu, kura vēl nav pienākusi, ir slikta zīme.
40 gadus var svinēt īstajā datumā, bet nesaistīt ballīti ar konkrēto jubileju. Jūs varat uzaicināt draugus citu iemeslu dēļ, piemēram, atzīmēt kādu sev zīmīgu notikumu, sarīkot karnevālu vai vienkārši pasēdēšanu ar dažādiem konkursiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv