Jau pēc dažām stundām notiks vienas no gaidītākajām un iespaidīgākajām gada kāzām: iekārojamais vecpusis, princis Harijs mīs gredzenus ar savu izredzēto – amerikāņu aktrisi Meganu Mārklu. To, kāda būs viņu savienība, komentē taroloģe Marianna Abravitova.

Neapšaubāmi, viņi ir ļoti spilgts, izskatīgs un emocionāls pāris, taču viņu attiecības nebūs ilgstošas. Šobrīd viņiem viss ir skaisti un krāsaini, tomēr tikai tuvākā gada laikā. Viņi bauda viens otra klātbūtni, uzjautrinās un uzlādējas viens no otra. Tuvākā nākotnē diemžēl es viņus tādus vairs neredzu. Aptuveni pēc pusotra gada pāris izšķirsies. Tas, ka viņi būs kopā ilgus gadus, neredzu un nejūtu. Viņu savienība tam nav lemta. Vēlāk gan viņš, gan viņa būs laimīgi kopā ar citiem partneriem.

Tāpat jāatzīmē, ka neredzu šim pārim arī kopīgu mazuli. Viņiem ir tāda iecere, taču realitātē tas nenotiks. Šobrīd viņi ir pieķērušies viens otram, pirmkārt, fiziski, otrkārt – enerģētiski. Viņu attiecībām galvenokārt ir seksuālas pievilcības pamats. Dvēseliskas pieķeršanās šajās attiecībās nav. Protams, šāda veida attiecības bez emocionāla pamata nekad nav lemtas ilgam mūžam. Šajā kalendārajā gadā tomēr viņiem viss būs labi. Viņi būs patiesi laimīgi viens ar otru.

Kad viņi izšķirsies, Megana aizies no prinča Harijs tāda pati kā atnākusi – viņa nesaņems nekādu naudas daļu vai citu izdevīgumu no šīm attiecībām. Tomēr ievērojot karaliskās tradīcijas, “vienā kleitiņā” no pils viņu, saprotams, neizmetīs. Šķiršanās notiks kā jau karaliskās ģimenēs pieņemts – ar cieņu un godu.

Kas attiecas uz pašu šķiršanos, tajā nebūs iejaukta kāda trešā persona. Pati laulība un attiecības izirs. Viņi gluži vienkārši atsvešināsies, un Meganu pārstās pieņemt kā līdztiesīgu viņu sabiedrībā. Harijs kļūs dzīvesgudrs, viņš iegūs politisko un sabiedrisko statusu, kļūs konservatīvāks. Tas, kāds viņš ir šobrīd, paliks pagātnē.

Nākotnē es redzu prinča Harija savienību ar kādu sievieti, kas nāks no tipat augstdzimušas ģimenes kā viņš pats. Iespējams, šī savienība būs politiska, daļēji karaliskās ģimenes pārdomāta, tomēr ļoti veiksmīga un laimīga. Kas attiecas uz Meganu, viņa ilgi neskums par notikušo, viņas dzīve būs spilgta un krāšņa, un dažkārt viņa atcerēsies Hariju ar pozitīvām emocijām.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem