Kokteilis
Apbrīno

Vai gaidāmā Meganas un prinča Harija bērniņa bērnistabas iekārtojums norāda uz mazuļa dzimumu?0

Foto: AP/SCANPIX/LETA

Jau informējām, ka Megana Mārkla un princis Harijs, saskaņā ar karaliskās ģimenes protokolu,  izvēlējušies bērna dzimumu paturēt noslēpumā līdz pat mazuļa piedzimšanai. Līdz ar to, bērna dzimums būs ne vien pārsteigums Meganai un Harijam, bet gan visai pasaulei. Taču bērna dzimuma nezināšana nebūt nenozīmē, ka Megana nevarētu sākt iekārtot bērnistabu Frogmoras namā, uz kuru Megana un Harijs pārcelsies jau martā.

Turklāt, jāatzīst, ka krāsas un dekorācijas, ko hercogiene izvēlējusies bērnistabai, iespējams, ir skaidra norāde uz gaidāmā bērna dzimumu. Vai tiešām Megana Mārkla ir pārliecināta par pirmdzimtā dzimumu?

Saskaņā ar karaliskās ģimenes preses sekretāres Keitijas Nikolas sniegto informāciju, Meganas un Harija pirmdzimtā istaba ir krāsota netradicionālos bērnistabas toņos. Tā vietā, lai izvēlētos ierastos rozā vai zilos toņus, pāris bērnistabai izvēlējušies dažādu toņu nokrāsas.

Nikola medijam Entertainment Tonight atklāja, ka saskaņā ar avotu, kurš palīdz renovēt Frogmoras namu, atklājusi, ka Meganas un Harija bērnistaba būs ļoti moderna. Tajā dominēs melnā, baltā un pelēkā krāsa. Turklāt izrādās, ka Meganas un Harija krāsu izvēle bija lielā mērā saistīta ar gaidāmā bērna dzimumu.

Līdz šim tika informēts, ka Saseksas hercogu pāris nolēmuši nezināt bērna dzimumu līdz bērna piedzimšanai. Tāpat Megana atklājusi, ka pāra pirmdzimtais pasaulē nāks aprīļa beigās vai maija sākumā.

LA.lv