Lai gan oficiāli dziedātājs Andris Ērglis joprojām ir oficiāli precējies ar Kristīni Ērgli, kura Liepājā ir iecienīta friziere un abu 14 gadus ilgajā laulībā dzimuši trīs bērni – 12 gadus vecā Estere, 10 gadus vecais Valters un pērnā gada 21. septembrī dzimušais Mārtiņš, jau ilgāku laiku sabiedrībā baumo, ka gluži harmoniska šī laulība neesot. Mūziķim esot paralēlas attiecības ar Smiltenes kora menedžeri Zani Megni (29).

Jau pērn žurnāls “Kas Jauns” saņēma kādu anonīmu vēstuli, kurā tika vēstīts, ka abus ne tikai vieno romantiskas attiecības, bet pāris esot arī pirmdzimtā gaidībās, ko Zane kategoriski noliedza, sakot, ka bērns ir no pavisam cita vīrieša. Savukārt mūziķis minēto faktu nosauca par cilvēku fantāzijām un par abu attiecībām, kas ilgst jau vairākus gadus žurnālā atklāja: “Mēs patiešām esam labi draugi, ja ne vairāk. Viņa ir tāds cilvēks, ar kuru esmu runājis tādas lietas, ko neesmu atļāvies runāt ar draugiem, ar kuriem pavadu laiku ikdienā.”

Kā abu attiecības ir attīstījušās tālāk vislabāk, šķiet, zina smiltenieši. Februārī dienasgaismu ieraudzījis Zanes dēls Teodors, kuram it kā dots tēva uzvārds – Ērglis. Jaunais pāris mazuli auklējot kopā un esot pārcēlušies uz Pierīgu, kur īrē dzīvokli kādā no jaunajiem projektiem. Dzimtajā Liepājā Ērglis manāms reti, turklāt aizgājis arī no darba Aizputes mūzikas skolā.

No jebkādiem komentāriem par jauno informāciju Andris Ērglis atsakās, piebilstot, ka tās ir kārtējās baumas. “Tā ir mana dzīve un es pats atbildu par to. Nevienam nav par to jāinteresējas un jābaumo.”