Kokteilis
Dzīvo

Uzzini savu ziedu atbilstoši dzimšanas mēnesim un ko tas par tevi vēsta0

Publicitātes foto

Kurā mēnesī tu esi dzimis? Vai zināji, ka katram mēnesim ir savs zieds? Tavs dzimšanas mēnesis ir cieši saistīts ar tavu raksturu. Uzzini, ko tavs zieds var pastāstīt par tevi.

Janvāris. Tavs zieds ir narcise!

Kas tev ir svarīgākais dzīvē:

– ticība
– drosme
– mīlestība

Tu zini, kā padarīt citus laimīgus. Kā likums, tu uzvedies mierīgi grupā vai komandā, bet tikai tad, ja neesi satraukts. Tu rūpējies par tuvākajiem, mīli cilvēkus un esi uzticams draugs. Dažkārt tev ir grūti paust savas dziļās romantiskās jūtas. Tu esi stūrgalvīgs un nekad neatkāpsies no tā, kam tici.

Februāris. Tavs zieds ir ķirškoka zieds!

Kas tev ir svarīgākais dzīvē:
– miers
– garīgums
– labsirdība

Cilvēkus piesaista tava enerģija un pievilcība. Tu esi asprātīgs, gudrs un mīli sapņot. Lai gan tu esi godīgs un uzticams, tev nepatīk, kad nākas rīkoties pēc noteikumiem. Šādos gadījumos tev ir nosliece uz dumpinieciskumu. Bet, par laimi, visbiežāk tu slēp savu neapmierinātību. Tev patīk dziļi domāt un ieviest draugus. Dažkārt tu izjūti pārmērīgu kautrību, lai spertu pirmo soli. Kad cilvēki tevi labāk iepazīst, tad sāk tevi vairāk cienīt.

Marts. Tavs zieds ir vijolīte!

Kas tev ir svarīgākais dzīvē:
– drosme
– uzticība
– radošums

Neraugoties uz to, ka tu esi ļoti pievilcīga personība, tu bieži pavadi laiku vienatnē ar sevi, un tas ir tavas biklās dabas dēļ. Tu centies būt godīgs, dāsns un atsaucīgs cilvēks, kas dod priekšroku mierīgumam un patiesai mīlestībai pastāvīgas drāmas vietā. Lai gan tu tiecies izrādīt līdzcietību pret cilvēkiem, tevi kaitina, kad viņi atkal un atkal kāpj uz tiem pašiem grābekļiem. Tu vienmēr ar prieku atmaksā ar labsirdību pret labsirdību. Tavu radošo pusi atklāj tava mīlestību pret ceļošanu!

Aprīlis. Tavs zieds ir mārpuķīte!

Kas tev ir vissvarīgākais dzīvē:
– romantika
– drosme
– dāsnums

Kā tu zini, briljants ir mūžīgas mīlestības simbols. Taču, iespējams, tu nezini, kāpēc tieši šis dārgakmens. Lieta tāda, ka tas ir ļoti stiprs, tāpat kā visi, kas dzimuši aprīlī. Tu pastāvīgi strādā un domā par kaut ko jaunu, kā arī tev ir unikāla spēja atcerēties dažādus svētkus un daudzu cilvēku dzimšanas dienas. Tu esi pievilcīgs un mīlošs cilvēks. Turklāt tu esi ļoti dāsns un daži cilvēki ir iepazinuši tevi kā kaislīgu personību.

Maijs. Tavs zieds ir vizbulīte!

Kas tev ir svarīgākais dzīvē:
-ticība
-pārliecība
-dāsnums

Tu esi pievilcīgs un maigs un izrādi mīlestību citiem cilvēkiem. Tu tiecies vienmēr strādāt pie kaut kā jauna un tev piemīt teicama atmiņa attiecībā īpašām dienām un notikumiem. Tu esi neticami dāsns un pazīstams ar savām spilgtajām izpausmēm mīlestības plānā.

Jūnijs. Tavs zieds ir lilija!

Kas tev ir svarīgākais dzīvē:
-romantika
-neatkarība
-sapņi

Cilvēkus piesaista tavs kaislīgais raksturs. Tu esi asprātīgs un gudrs, drīzāk sapņotājs, nevis reālists. Lai gan tu esi godīgs un uzticīgs, tev nepatīk, kad tevi ierobežo noteikumi, kas var tevi aizkaitināt. Tev ir nosliece uz dumpinieciskumu, bet tu ne vienmēr to izrādi. Tu esi dziļš domātājs un tev patīk iepazīties ar jauniem cilvēkiem, neraugoties uz savu biklumu.

Jūlijs. Tavs zieds ir ūdensroze!

Kas tev ir svarīgākais dzīvē:
-draudzīgums
-jautrība
-solījumu turēšana

Tu zini, kā likt citiem smieties, taču, kā likums, kompānijā tu uzvedies mierīgi. Daudzi spriež par tevi pēc izskata, taču iekšēji tu ne pavisam neesi tāds, kāds vari šķist pēc pirmā acu uzmetiena. Tu esi asprātīgs, gudrs un centies nenosodīt cilvēkus. Tu neesi agresīvs cilvēks, taču vari uz ilgu laiku atcerēties pret tevi vērstu nekrietnību. Neraugoties uz to, galu galā tu piedosi cilvēkam, nepieciešams laiks, lai tavs sirds atkustu pret šo viņu.

Augusts. Tavs zieds ir magone!

Kas tev ir svarīgākais dzīvē:
-humora izjūta
-draudzība
-labvēlība

Tu izturies dabiski, esi godīgs, dāsns un atsaucīgs cilvēks, kuram svarīgas ir patiesas jūtas. Tev patīk laba kompānija, kurā var pajokot, taču dažkārt ar jokošanu var aiziet par tālu, tāpēc ir jābūt uzmanīgam. Tuvi cilvēki un draugi pazīst tevi kā labsirdīgu un laipnu cilvēku, tāpēc, kad kompānijā tu joko, nevienu tas nepārsteidz.

Septembris. Tavs zieds ir rudzupuķe!

Kas tev ir svarīgākais dzīvē:
-pārliecinātība
-uzticība
-labsirdība

Lai gan tu ar savu raksturu piesaisti cilvēkus, tev labāk patīk pavadīt laiku pašam ar sevi, jo tev tuvāks ir klusums, nevis jautras kompānijas. Tu esi dāsns un atsaucīgs cilvēks, kā arī ļoti uzticams draugs.

Dažkārt tev ir grūti teikt taisnību acīs, īpaši, ja tu zini, ka tas var šiem cilvēkiem kaitēt. Tev patīk aktīvs dzīvesveids, un tu centies pārsniegt savus agrākos sasniegumus.

Oktobris. Tavs zieds ir dālija!

Kas tev ir vissvarīgākais dzīvē:
-draudzība
-mīlestība
-bērni

Tu esi uzticīgs tiem, kas izrāda tev mīlestību. Tu neesi agresīvs cilvēks, taču tev grūti aizmirst to, ja kāds bijis nekrietns pret tevi. Galu galā tu tik un tā piedosi šim cilvēkam. Tu tiecies gan pēc iekšējā, gan ārējā skaistumu un tev patīk pilnveidoties. Tu esi neticami dāsns, bet tava otrā pusīte uzskata (vai uzskatīs) tevi par kaislīgu cilvēku.

Novembris. Tavs zieds ir roze!

Kas tev ir vissvarīgākais dzīvē:
-drosme
-pārliecinātība
-labsirdība

Tu esi spilgta personība, kas nelīdzinās nevienam citam. Tu esi gudrs un asprātīgs un tev patīk sapņot. Neraugoties uz to, ka tu esi godīgs un uzticams cilvēks, tev nepatīk spēlēt pēc noteikumiem – tie tevi dažkārt kaitina, liekot izpaust dumpinieciskas īpašības.

Par laimi, tev un apkārtējiem, tu censties ne pārāk izteikti izrādīt savu aizkaitinājumu. Tev patīk iepazīties ar jauniem cilvēkiem, taču dažkārt tu kautrējies spert pirmo soli. Tie, kas iepazinuši tevi tuvāk, kļuvuši par taviem labākajiem draugiem.

Decembris. Tavs zieds ir atraitnīte!

Kas tev ir vissvarīgākais dzīvē:
– uzticība
-mērķtiecība
-mīlestība

Tu zini, kā sasmīdināt cilvēkus, bet, kad blakus ir nevis viens, bet vairāki cilvēki, tev nepieciešams laiks, lai pierastu, bet līdz tam brīdim tu esi ļoti kluss cilvēks. Šās rakstura iezīmes dēļ vairāki uzskata, ka tu uzvedies nedabiski, bet tas nebūt tā nav.

Tu esi miermīlīgs cilvēks, labvēlīgs un atsaucīgs. Taču tu nepiedod uzreiz – tam tev vajadzīgs laiks.

Avots: „infoniac.ru”

LA.lv