Kokteilis
Dzīvo

Uzzini sava vārda enerģētiku: burtu skaits tavā vārdā ietekmē tavu raksturu un likteni0

Foto: Pixabay

Ezotēriķi apgalvo, ka vārds ietekmē cilvēka likteni. Ar numeroloģijas palīdzību iespējams noteikt, kāda enerģētika ir jūsu vārdam. Ļoti iespējams, ka pēc tam, kad uzzināsiet sava vārda enerģiju, daudzas lietas no jūsu dzīves jums kļūst ļoti skaidras.

Lai to noteiktu, jums tikai jāsaskaita visi burti savā vārdā.

Numerologi uzskata, ka tieši no tā ir atkarīgs cilvēka liktenis un raksturs. Tāpēc, ja esat vārda meklējumos jūsu mazulim, izturieties pret to nopietni, jo izvēlētais un iedotais vārds spēj ietekmēt gan notikumus šī cilvēka dzīvē, gan viņa raksturu.

Vārdi no 3 burtiem (Eva, Ivo u.c.)
Šādi vārdi cilvēku padara par sarežģītu. Cilvēkiem ar šādiem vārdiem, kā likums, ir grūti atrast dzīves jēgu. Viņi ir ļoti vētraini un nepastāvīgi. Sākumā viņus kaut kas aizrauj, bet pēc tam viņi pārslēdzas uz ko citu un reti turpina iesākto – tas attiecas gan uz ikdienišķām lietām, gan nozīmīgākiem notikumiem.

Vārdi no 4 burtiem (Anna, Hugo u.c.)
Šie vārdi savus valkātājus apveltī ar lielu atklātību. Cilvēki ar šādiem vārdiem reti prot glabāt noslēpumus un bieži uzvedas izaicinoši. Neraugoties uz to, viņi ciena stabilitāti privātajā dzīvē un karjerā.

Vārdi no 5 burtiem (Linda, Ēriks u.c.)
Saskaņā ar numeroloģiju, šo vārdu nēsātāji ir līderi. Viņi ir organizēti, prot atrast kopīgu valodu ar apkārtējiem un vienmēr cenšas itin visā būt pirmie. Neraugoties uz to, viņi bieži paveic neloģiskas lietas un rīkojas spontāni.

Vārdi no 6 burtiem (Mārīte, Harijs u.c.)
Cilvēki ar šādiem vārdiem ir harmoniski. Viņi bauda to, kas viņiem ir, bet tajā pat laikā tiecas pēc kā lielāka. Ne mazu nozīmi viņi piešķir mīlestībai savā dzīvē.

Vārdi no 7 burtiem (Emīlija, Haralds u.c.)
Šie cilvēki ir ļoti apdāvināti. Taču savus talantus viņi reti kad realizē dzīvē, tā kā ir apveltīti ir salīdzinoši vāju raksturu.
Šāda vārda nēsātāji, kā likums, vienmēr par visu šaubās, lai gan ārēji šķiet ieturēti un pārliecināti par sevi.

Vārdi no 8 burtiem (Kristaps, Beatrise u.c.)
Šie cilvēki tiecas pēc neatkarības un brīvības. Viņi ir revolucionāri. Tiesa viņu ceļš nereti mēdz būt vienos vienīgos līkločos, jo viņiem nav vienkāršs raksturs. Šādu vārdu nēsātāji var atrast kopīgu valodu ar tiem, kas viņiem intuitīvi simpatizē.

Vārdi no 9 burtiem (Margarita, Kristiāns u.c.)
Šo vārdu nēsātājiem ir ļoti attīstīta intuīcija. Taču dzīvē viņi reti to izmanto. Šie cilvēki mēdz būt mīklaini un neparedzami. Viņi bieži sapņo par labāku dzīvi, taču nevelta nekādas pūles, lai sasniegtu savu sapni.

Vārdi no 10 un vairāk burtiem (Konstantīns, Aleksandrs, Aleksandra u.c.)
Cilvēkiem ar šādiem vārdiem, kuri sastāv vismaz no 10 burtiem un vairāk ir pārsteidzoša dzīve. Pirmajā dzīves periodā ar viņiem bieži notiek dīvainas lietas. Dažkārt, jaunā vecumā viņi zaudē tuvus cilvēkus vai paši kļūst par nelaimes gadījumu upuriem. Taču lai kādi nebūtu apstākļi, viņi vienmēr no ūdens iznāk “sausā”.

LA.lv