Kokteilis
Stilo

Uzzini, kur meklēt jaunu kosmētiku nagiem!0

Skaists manikīrs ir noslēdzošais posms tēla veidošanā – lai gan bez tā var iztikt, skatīties uz sakoptām rokām un uzkrāsotiem nagiem ir ļoti patīkami. Kosmētika nagiem ir gan dekoratīvā, gan kopjošā, jo manikīrs nebūt ne vienmēr nozīmē spilgtas krāsas un acīs krītošos nagu rotājumus. Ja vēlies palutināt sevi ar kvalitatīviem nagu kopšanas produktiem, apskati interneta veikalu piedāvājumu.

Latvijā lielākais skaistumkopšanas preču veikals Drogas tagad ir pieejams arī tiešsaistē, tāpēc simtiem dažādu nagu laku, kopšanas līdzekļu un manikīra aksesuāru var pasūtīt jebkurā laikā, nestāvot rindā. Lasi tālāk un uzzini, kāpēc Drogas interneta veikalā ir vērts ielūkoties ikvienai sievietei!

Kosmētika nagiem: no kopšanas līdzekļiem līdz nagu dekoriem

Drogas veikalu tīkls ir pazīstams ar milzīgu sortimentu, kurā var atrast gan klasiskus kopšanas produktus, gan jaunāko dekoratīvo kosmētiku un nagu lakas kā no modes žurnālu vākiem. Interneta veikalā ir pieejams pilnais Drogas preču klāsts, ko neierobežo lokālo veikalu platība.

Nagu kosmētikas sadaļā var pasūtīt:

nagu lakas milzīgajā krāsu paletē ikdienai, grezniem svētkiem un jautrām ballītēm ;
● speciālas želejlakas un hibrīdlakas modernākam un pamanāmākam manikīram;
nagu lakas noņēmējus, ieskaitot līdzekļus bez acetona un uz eļļas bāzes;
● barojošos, mitrinošos, aizsargājošos nagu kopšanas līdzekļus, kā arī nagu lakas virskārtas un bāzes;
mākslīgos nagus, ieskaitot pašlīmējošos;
nagu dizaina elementus: daudzkrāsainus spīdumus, uzlīmes un zīmuļus franču manikīram.
aksesuārus perfektam un ilgnoturīgam manikīram: dažādus manikīra piederumus un komplektus, speciālas vīlītes, dizaina otas u.tml.

Drogas interneta veikalā tiek piedāvātas nagu lakas un kopšanas produkti gan no sen pazīstamajiem zīmoliem, gan no jaunpienācējiem Latvijas skaistumkopšanas tirgus nozarē. Drogas klientes var iegādāties kosmētiku nagiem arī no vācu ražotāja Rival de Loop un RDL Young, kas Latvijā pieejama ekskluzīvi Drogas veikalos.

Interneta veikals, kurā nav iespējams apmaldīties

Ikvienā Drogas lokālajā veikalā apmeklētājiem palīdz profesionāli apmācītie konsultanti. Interneta veikalā konsultantu lomu pilda atlases filtri un preču apraksti. Nagu lakas un kopšanas līdzekļus var atlasīt pēc:
● ražotāja;
● cenas;
● popularitātes;
● krāsas;
● konsistences: eļļa, želeja, zīmulis utt.

Interneta veikals ir veidots tā, lai ikviens apmeklētājs, neatkarīgi no tā, vai šī ir viņa pirmais vai simtais veikala apmeklējums, ātri atrastu sev vajadzīgās preces. Taču parocīgs izkārtojums nav vienīgā Drogas interneta veikala priekšrocība.

3 iemesli izvēlēties Drogas

Iepērkoties interneta veikalā, pasūtījumu var noformēt 24 stundas diennaktī, negaidot jaunas darba dienas sākumu. Tas ir īpaši parocīgi aizņemtiem cilvēkiem ar saspringtu darba grafiku, kuri var veikt pasūtījumus darba pārtraukumā vai pat braucot mājās sabiedriskajā transportā.

Papildus ērtai pasūtīšanas kārtībai, Drogas pastāvīgajiem klientiem ir virkne citu priekšrocību:

● reģistrējoties par pastāvīgo veikala klientu, Tu regulāri saņemsi īpašos piedāvājumus un varēsi krāt bonusu punktus par katru pirkumu;
● abonējot Drogas jaunumus, Tu saņemsi informāciju par spēkā esošajām akcijām un jauniem produktiem uz savu e-pastu un paspēsi noķert sen kāroto preci ar labu atlaidi;
● apskatot veikala sortimentu, reģistrētie lietotāji var veidot vēlmju sarakstus un atlikt preču iegādi uz vēlāku laiku.

Foto: Shutterstock.com

Pasūtītās preces tiek piegādātas uz norādīto adresi visā Latvijas teritorijā, tā ka varēsi saņemt pirkumu sev ērtā laikā un vietā. Piegādi var noformēt arī uz savas draudzenes vai radinieces adresi, sagādājot tuviem cilvēkiem patīkamu pārsteigumu.

Moderna kosmētika nagiem ļauj veikt profesionālu manikīru mājas apstākļos un patstāvīgi realizēt modes žurnālos redzēto. Ienāc Drogas interneta veikalā un izvēlies jaunas nagu lakas un kopšanas līdzekļus!

LA.lv