Kokteilis
Dzīvo

Uzzini, kas tevi sagaida šodien: vienkāršs veids, kā noskaidrot tuvāko stundu notikumus0

Foto: Pexels

Kurš gan nevēlas uzzināt tuvāku vai tālāku nākotni? Protams, ka ikviens! Lai to izdarītu, tev nav noteikti jādodas pie ekstrasensa vai jābūt apveltītam ar īpašām spējām pašam – tu vari to izdarīt, balstoties uz numeroloģijas metodi.

Lūk, vienkārša zīlēšana, izmantojot skaitļus, kas ļaus uzzināt, kas tevi sagaida šīs dienas laikā. Viss, kas tev ir nepieciešams ir papīra lapiņas, pildspalva vai zīmulis un vēlēšanās.

Zīlēšana ar cipariem

Šī zīlēšana var palīdzēt noskaidrot ne tikai to, ko notiks šīs dienas laikā, bet arī palīdzēt atrisināt dažādas sarežģītas situācijas. Lai to izdarītu, tev būs nepieciešamas 9 nelielas papīra lapiņas (aptuveni kāršu izmērā). Sanumurē katru lapiņu kreisajā augšējā stūrī ar cipariem no 1 līdz 9, sajauc tās un noliec ar ciparu uz leju. Domās uzdod sev jautājumu, kas tevi interesē. Jo konkrētāks tas būs, jo skaidrāku atbildi tev varēs sniegt rezultāts. Aizver acis un izvelc vienu lapiņu. Tas cipars, ko tu izvelc, izskaidros tev tuvu nākotni.

Cipars 1: jārīkojas aktīvi

Vieninieks norāda, ka tev ir jārīkojas aktīvi un bez šaubīšanās, “nevelc gumiju”! Vēl jo vairāk tevi nepametīs arī veiksme, kas nozīmē, ka tu vari ķerties pie jebkuras problēmas un censties to atrisināt.

Cipars 2: jānogaida

Divnieks norāda uz to, ka ir pienācis laiks padomāt par savu situāciju. Iespējams, ka starp tev tuviem cilvēkiem ir parādījās kāds, kas tevi apskauž un tas liek tev justies slikti. Tev nevajadzētu steigties šajā situācijā, bet nogaidīt. Šajā dienā būs daudz kāpumi un kritumi: tā var veiksmīgi sākties un neveiksmīgi noslēgties, un otrādi.

Cipars 3: veiksmīgs iznākums

Cipars trīs norāda, ka šī diena būs veiksmīga, turklāt tas attiecas uz dažādām dzīves jomām. Ļoti iespējams, ka tu piedzīvosi kādas pārmaiņas, kas būs veiksmīgas. Lai laimīgā prognoze piepildītos, izrādi vairāk entuziasma un iniciatīvas.

Foto: Pexels

Cipars 4: laiks pabeigt iesākto

Šis skaitlis norāda uz to, ka ir laiks pabeigt iesākto, lai nodrošinātu veiksmi nākotnē. Diena ir piemērota tam, lai padomātu arī par savām vajadzībām un attīstītos (piemēram, mācītos). Taču plānot kaut ko svarīgu šodien nav vēlams, jo ir liela iespējama, ka tu iztērēsi daudz enerģijas, pacietības un spēka par velti. Ja tev šodien ceļā gadīsies nepatikšanās, centies tikt ar tām galā, izmantojot savu pieredzi un zināšanas.

Cipars 5: meklē jēgu sīkumos

Tevi gaida diena, kas būs pārpildīta ar dažādām mīklainām Visuma zīmēm. Tās būs visur. Tās tev norādīs uz to, kā tu vari padarīt labāku savu dzīvi. Esi uzmanīgs, vēro un pamani detaļas, nepalaid garām savu veiksmi. Risks attaisnosies, ja tu patiešām zini, ko vēlies sasniegt.

Cipars 6: pārvari savas bailes

Numeroloģijā skaitlis 6 asociējas ar cilvēka iekšējo pasauli un problēmām – bailēm, kompleksiem utt. Iespējams, ka šīs bailes tieši šodien parādīsies. Nevajadzētu steigties, jo šodien nedrīksti būt ne pārgalvīgs, ne lieki riskēt. Ja nezini, kā atrisināt problēmu, nogaidi.

Foto: Pexels

Cipars 7: tu sagaidīsi ilgi gaidīto veiksmi

Šajā dienā kaprīzā veiksme nostāsies tev aiz muguras un pavadīs tevi visās dienas gaitās. Pabeidz iesākto, sakārto attiecības ar mīļajiem cilvēkiem, nospraud plānus nākotnei. Taču jāatceras, ka cipars 7 ir garīguma cipars, kas veiksmi piedēvē vien tiem, kam sirds ir tīra un nodomi patiesi.

Cipars 8: aktivizē savus spēkus

Dzīvīgi svarīgi jautājumi šajā dienā atrisināsies paši no sevis, kā arī veiksme būs tavā pusē. Taču neaizmirsti, ka sēžot ar klēpī saliktām rokām nekas nenotiks. Bezdarbība var kļūt par nopietnu ķibeli.

Skaitlis 9: uzvara!

Deviņi ir uzvaras simbols. Ja tu esi izvilcis tieši šo skaitli, tad drosmīgi uzsāc jaunus darbus un ieceres – tie visi izdosies jau pavisam drīzā nākotnē!

Foto: Pexels
LA.lv