Kokteilis
Apbrīno

Uzzini, kāpēc Megana Mārkla un princis Harijs Ziemassvētku rītu pavadīs šķirti0


Karaliene Elizabete II, Megana Mārkla un princis Harijs.
Karaliene Elizabete II, Megana Mārkla un princis Harijs.
Foto: MEGA/ SCANPIX

Jau vairākkārt esam rakstījuši, ka šajos Ziemassvētkos Megana Mārkla un princis Harijs Ziemassvētkus pavadīs kopā ar karalisko ģimeni karalienes Elizabetes II savrupmājā Sendringemā, Norfolkas grāfistē. Šie Ziemassvētki būs citādi, kaut vai tikai tā iemesla dēļ, ka tiem pievienosies Megana Mārkla. Turklāt, jaunajam pārim nāksies piedzīvot kādu visnotaļ dīvainu karaliskās ģimenes tradīciju – Ziemassvētku rītā Harijs un Megana būs šķirti.

Saskaņā ar karaliskās ģimenes šefpavāra Darena Makgreidija sniegto informāciju, Ziemassvētku rītā karaliskās ģimenes sievietes paliek savās guļamistabās, kur tām tiek pasniegtas vieglas brokastis. Tikmēr vīrieši ēd brokastis pie kopgalda karaliskā nama ēdamistabā.

Šajā rīta karaliskās ģimenes sievietes parasti izvēlas vieglas brokastis – lielākoties tie ir augļi, piemēram, šķēle greipfrūta, grauzdēta maize un kafija. Tajā pašā laikā karaliskās ģimenes vīrieši ietur sātīgas brokastis, jo galdā tiek servētas ceptas un vārītas olas, bekons, sēnes, kaperi un grillētas nieres.

Protams, ikvienai karaliskās ģimenes sievietei ir tiesības pievienoties vīriešiem, ja arī viņas vēlas nobaudīt šos labumus. Un mēs jau zinām, ka Meganai Mārklai un princim Harijam patīk pārkāpt karaliskās ģimenes tradīcijas…

LA.lv