Kur slēpjas tavs sieviškais spēks? Vēlies to uzzināt? Izlasi, ko par to domā un saka astrologi.

Auns

Tavs spēks ir mērķtiecība. Sieviete – Auns redz mērķi, bet grūtības tā ceļā ir neredzamas. Un pat, ja tā būs siena, jāteic, ka Auns tai izies cauri – tādiem vai citādiem līdzekļiem. Viņa lieliska zina, ka sienu var apiet, ja labi pacenšas, tomēr uzskata, ka kompromisi ar realitāti – tas ir vājiem cilvēkiem. Un, kas interesanti, realitāte parasti Aunam piekāpjas.

Vērsis

Sievietes – Vērša spēks ir viņas domāšana. Viņa stabili stāv uz zemes, ar abām kājām un ir apveltīta ar fantastisku domāšanu. Patiesībā viņa ir ļoti gudra un stipra, tāpēc nelielas problēmas viņa risina ar vienu rokas mājienu. Bet no nopietniem sarežģījumiem Vērsis cenšas izbēgt. Ja nu tomēr jāstājas aci pret aci ar konkrēto problēmu, šī sieviete izmanto savu domāšanu, kas ir tiešām apbrīnojama. Tāpat viņa smeļas iztērēto enerģiju lietās un vietās, kas viņu iedvesmo un atgriežas tik uzlādēta, ka citiem atliek tikai pabrīnīties, kur viņā ir tik daudz spēka. Tiesa, brīžos, kad sieviete – Vērsis jūtas “iztukšota”, labāk viņai netuvoties un izvairīties no komunikācijas ar viņu.

Dvīņi

Dvīņu spēks ir komunikācija ar citiem. Sieviete – Dvīnis ir tik sociāla būtne, ka viņa spēj iesaistīties sarunās ar jebko un jebkur, darot to tā, it kā šo cilvēku pazītu vismaz desmit gadu. Viņa tāpat manipulē ar šiem cilvēkiem pēc sirds patikas. Tomēr viņas galvenais spēks ir vārdi. Viņa ir spējīga pierunāt jebkuru uz jebkuru trako ideju un ir spējīga piemeklēt īstos vārdus grūtos brīžos, kad cilvēkiem ir tik nepieciešams atbalsts. Ņemiet vērā, ka viņas izteiktie vārdi ļoti bieži piepildās.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Vēzis

Vēža spēks ir empātija. Sieviete – Vēzis bieži šķiet nepieejama, bet tas tāpēc, ka viņa sargā pati sevi. Ja vien viņa iedziļinās kāda cita problēmā vai kļūst par šī cilvēka “aizbildni”, viņu ievelk šajā situācijā tik ļoti, ka viņa pat aizraujas, risinot svešas problēmas. Ikdienā šī īpašība, protams, ir traucējoša viņai pašai, tomēr globālās problēmās – neaizstājama. Sievieti – Vēzi nav iespējams uzvarēt, tāpēc, ja viņai kaut ko vajag, tad viņa to dabūs.

Lauva

Lauvas spēks ir drosme. Viņām principā nav skaidrs, kas ir baiļu sajūta, tāpēc viņas vienmēr un visur ir pirmās: pirmās skaistules (un nav būtiski, vai tas tiešām tā ir), pirmās gudrinieces (un nav svarīgi, kādi cilvēki ir viņām apkārt) un vispār – Visuma karalienes! Brīžos, kad viņi pārējie sēž un baidās sevi izrādīt, Lauva nedomā – viņa ceļas kājās, karaliskā gaitā iet pie troņa un to paņem. Jo tā vajag.

Jaunava

Jaunavu spēks ir loģika un intelekts. Jaunavas prāts ir kā samuraju zobens, kas spējīgs ar neticamu vieglumu pārcirst kā zīdu, tā marmoru, tā miesu. Jaunava šādā veidā pārsit jebkuru problēmu jebkurā situācijā, tomēr pirms tam viņa to uzmanīgi vēros, analizēs un tikai tad, kad zinās, kā to uzveikt – darīs to ar vienu cirtienu. Jaunava nekad nekļūdās svarīgos dzīves lēmumos.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Svari

Svaru spēks ir harizmā un spējā iepatikties citiem. Sieviete – Svari vienmēr ir burvīga. Pat, ja viņa ir galvenais grāmatvedis kādā nopietnā uzņēmumā, advokāte ar haizivs tvērienu – viņa tik un tā ir burvīga. Mīļa, apburoša, harizmātiska un ļoti gaisīga. Blakus sievietei – Svariem katrs vīrietis jūtas kā vislielākais varonis un katra sieviete – kā princese, bet katrs bērns – kā mīļš eņģelis. Un neviens negrib pievilkt šo burvīgo feju.

Skorpions

Skorpiona spēks ir magnētisms. Sieviete – Skorpions nevelta ne mazākās pūles tam, lai pievilktu sev apkārtējos cilvēkus kā magnēts, tomēr tas notiek. Par laimi, viņu pašu interesē tikai izredzētie, vairumam to, kas vēlas būt viņai tuvumā, viņa pat nepievērš uzmanību.

Strēlnieks

Strēlnieka spēks ir noturība un optimisms. Pat, ja apkārt plosīsies cunami, sieviete – Strēlnieks nemainīgi saglabās mieru un optimismu. Viņa pie sevis tikai padomās, ka cunami ir mazliet trakāk kā negaiss, tomēr tik un tā – pārejošs.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Mežāzis

Mežāžu stiprā puse ir mīlestība pret darbu un pienākuma apziņa. Ja izturīgākie vīrieši pēc kāda apjomīga projekta sacīs, ka viņi ir izsmēluši visus spēkus, sieviete – Mežāzis turpinās darbu, neizrādot ne mazākās noguruma pazīmes. Dažkārt kāds mēģina Mežāzi “nabadziņu” pažēlot, nesaprotot galveno: sieviete – Mežāzis ir mūžīgais dzinējs, viņa savu enerģiju iegūst tieši šādā veidā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs trumpis ir nestandarta domāšana. Sieviete – Ūdensvīrs var šķist nedaudz dīvaina. Daži pat uzskata, ka viņas nav derīgas “normālai” dzīvei un mūždien lidinās mākoņos. Tomēr tieši tas arī ir iemesls, kāpēc viņas spēj to, ko nespēj citi! Viņa neapjūk nestandarta situācijās un vienmēr zina risinājumu. Tāpēc tikai viņa var iet “cauri stereotipu sienām” un apiet muļķīgus, nevienam nevajadzīgus, noteikumus.

Zivis

Zivju spēks ir pārdabiska intuīcija. Viņas jūt pasauli kā zivis ūdeni: mazākā vibrācija vai temperatūras maiņas un viņa jau zina, kas notiks un kad notiks. Tiesa, dažkārt apkārtējie cilvēki viņām ir traucējoši. Tomēr savus tuvākos cilvēkus Zivis mūždien glābj. Ja jūsu ģimenē ir sieviete – Zivis – jūs nekad “nepazudīsiet”.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem