Kokteilis
Apbrīno

Uzzini ASV pirmās lēdijas Melānijas Trampas lieliskā izskata noslēpumus0

Foto – Leta/Reuters

ASV prezidenta Donalda Trampa sieva jau izsenis tiek slavēta kā stila ikona un sabiedrību iedvesmo ne tikai ar savu gaumi, bet arī lielisko figūru. Šobrīd 48 gadus vecā Melānija izskatās ne mazāk efektīgi kā savas modeļu karjeras ziedu laikos, kas ASV pirmo lēdiju padara par vienu no apspriestākajām personām modes pasaulē. Žurnāls „Elle” noskaidrojis, kā Melānijai izdodas tik labi izskatīties.

Ēšana

Foto – Leta/EPA

Kādā no savām intervijām ASV pirmā lēdija atzinās, ka rītu vienmēr sāk ar veselīgām brokastīm. „Brokastīs es dodu priekšroku auzu pārslu putrai vai augļu-ogu smūtijam.”
Pēc Melānijas privātā dietologa teiktā, Melānija dienā apēd apmēram septiņus augļus un dārzeņus. Šie produkti ir bagāti ar antioksidantiem, kas palīdz ādai ilgāk saglabāties elastīgai un starojošai. Tāpat pirmā lēdija dienā cenšas izdzert apmēram trīs litrus ūdens – šis veselīgais ieradums viņai saglabājies vēl no viņas modeles karjeras laikiem.
Jāatzīmē, ka dienas laikā Donalda Trapma dzīvesbiedre dzer īpašu zaļo kokteili, kura sastāvā ietilpst kvieši, piparmētras, citrons un ūdens. Tas palīdz uzturēt organismā pareizu skābju-bāzes līdzsvaru un paātrina vielmaiņu. Kas attiecas uz „mazajiem prieciņiem”, Melānija nevar pretoties vienam vienīgam ēdienam – vistai ar Parmezāna sieru restorāna „Jean Georges” Ņujorkā. Pirmā lēdija nekad sev neatsaka šo ēdienu un jau daudzus gadus ir šī restorāna pastāvīgais klients.
„Es varu sev atļaut gabaliņu šokolādes vai pudelīti diētiskās kolas, bet visu saprāta robežās. Cenšos minimāli uzturā lietot cukuru saturošus produktus.”
Dienas otrajā pusē Melānija dod priekšroku zivīm vai jūras produktiem ar dārzeņiem, bet vakariņās izvēlas salātus ar augstu šķiedrvielu saturu.

Fitness

Foto – Leta/EPA

Tāpat kā Francijas pirmā lēdija arī Melānija Trampa ir liela pilašu piekritēja – tās palīdz lieliskā formā uzturēt figūru un stāju. Bez tam pirmā lēdija katras brīvdienas cenšas vairākas stundas spēlēt tenisu un vairākas reizes nedēļā apmeklē baseinu.
„Sieviete izskats pilnībā ir atkarīgs no tā, kas notiek viņas dvēselē, kādas ir viņas emocijas un veselības stāvoklis. Mani noslēpumi ir vienkārši: es veselīgu ēdu, regulāri nodarbojos ar sportu un atpūšos.”
Starp citu, misis Trampa apgalvo, ka negatīvi attiecas pret botoksa injekcijām un uzskata, ka veselīga pārtika un sports sievietes skaistumu var saglabāt daudzus gadus.

Skaistuma procedūras

Foto – Leta/Reuters

Savās intervijās Melānija stāsta, ka ir liela skābekļa procedūru „Oxygen” cienītāja. Pēc pirmās lēdijas vārdiem, tā palīdz saglabāt ādas tonusu un izlīdzina grumbiņas. Kas attiecas uz matu kopšanu, Melānija dievina organiskās kosmētikas zīmola „Yarok” produkciju. Kā atzīmē pirmās; lēdijas stilists, misis Trampai ir svarīgi, lai viņas mati izskatītos maksimāli dabiski, it kā nedaudz saules skarti.
„Galvenais ir režīms. Es katru rītu un vakaru attīru un mitrinu sejas ādu. Un, protams, nevajag aizmirst par veselīgu miegu – sievietes skaistumam tas vienkārši ir nepieciešams.”

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv