Ja jūs kādreiz savā dzīvē esat saticis cilvēku, par ko domājis – neticams egoists, visdrīzāk tā ir kāda no šīm zodiaka zīmēm. Daudzi cilvēki var būt egoisti, taču šo zodiaka zīmju pārstāvji, attiecībās ar citiem cilvēkiem ir daudz augstprātīgāki un egocentriskāki, nekā citi. Šo zīmju pārstāvji attiecībās ar jums pieprasa daudz vairāk, nekā paši jums spēj dot.

Neļaujiet viņiem to darīt!

1. Auns

Auni visu mīl darīt pēc saviem uzskatiem. Viņi ir kā trijstūris, kam ir asas formas. Viņi tāpat vienmēr ir gatavi kāpt augstāk, tālāk, stiprāk, lai sasniegtu to, no kā kāds labums būs viņiem pašiem, pat ja tas nozīmēs nodarīt otram sāpes.

2. Lauva

Lauvas ir ļoti pārņemtas ar sevi. Viņas domā tikai par sevi un par to, kā pakļaut apkārtējos. Lauvas egocentrisms ir vislielākais starp visām zodiaka zīmēm. Viņām vienmēr ir jābūt uzmanības centrā, un ja jūs to noignorēsiet, tad Lauvas liks jums ciest un visādos veidos mēģinās atriebties.

3. Jaunava

Tie ir cilvēki, kas var uzklausīt kritiku, bet nevar to pieņemt. Jaunavas vienmēr ir gatavas pasmieties par kāda neveiksmēm vai tāpat vien – pat bez īpaša iemesla, bet nedod Dievs, ja jūs to aizrādīsiet! Jaunavas ilgu laiku var “turēties”, kas ir laba ziņa, tomēr šīs robežas nav bezgalīgas un mūžīgi kontrolēt sevi tās nespēj.

4. Strēlnieks

Strēlnieki sola daudz vairāk, nekā var izdarīt un bez grūtībām saka jums to, ko jūs vēlaties dzirdēt. Diemžēl teiktajam bieži nav nekāda sakara ar reālo situāciju. Strēlnieki tāpat var runāt to, kas citus sāpina. Viņi ir nepacietīgi un ejot ceļā uz savu mērķi nekad nerēķinās ar citu sajūtām.

5. Mežāzis

Mežāzis vienmēr no apkārtējiem gaida “vissliktāko” un neprot piedot. Viņi ir atbildīgāki kā citi šajā sarakstā, tomēr tas viņus nepadara mazāk egocentriskus. Viņi vienalga no jums paņems kaut ko, ko viņiem vajadzēs, pretī par to nedodot neko. Un nemocīsies sirdsapziņas pārmetumos.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem