Manipulēt ar citiem ir slikti – mēs to zinām. Bet mums visiem ir pazīstami cilvēki, kas reizēm spēlē kādas mums nesaprotamas spēles, tomēr, jāatzīst, ka ne visas manipulācijas formas ir bīstamas.
Spēju manipulēt ar citiem var izmantot arī labu mērķu vadītam, kā arī tam, lai tas tas nestu pozitīvu iznākumu citiem.

Patiesībā mēs viens ar otru manipulējam katru dienu. Piemēram, jūs manipulējat ar citiem, kad vēlaties pārliecināt kādu, lai viņš dodas kopā ar jums pusdienās vai uz kino.

Tomēr dažas zodiaka zīmes to dara tik pārliecinoši un prasmīgi, ka ja vien par manipulēšanas spējām piešķirtu balvas, viņas tās noteikti iegūtu.

Lūk, šīs 3 zodiaka zīmes, kuras vislabāk par visiem pieprot manipulēt ar apkārtējiem:

1. vieta: Skorpioni – izmanto “nāvējošo” varu

Skorpionam pelnīti pienākas pirmā vieta šajā reitingā. Šī zīme, kā jau zinām, nav izmēros liela, tomēr tās inde ir nāvējoša. Tā ir tā vara, kas piemīt Skorpioniem.
Viņi tiecas pēc varas, taču ir nedaudz bikli pēc dabas, viņi uzmanīgi izpēta apkārti un apstākļus. Viņi lieliski pamana cilvēku vājības, runā par to, ko jūs vēlaties dzirdēt un atceras visu, ko jūs viņiem atbildat, lai nepieciešamības gadījumā šo informāciju varētu izmantot.
Neaizmirstiet par to, ka Skorpioni lieliski redz arī tumsā. Viņi pamana svarīgas detaļas, uz kurām citi pat nepaskatās. Šī spēja viņiem ļauj nemanāmi būt priekšā citiem. Tādā veidā viņi ne tikai vēlas iegūt kontroli, bet arī aizstāvēt savas privātās intereses un tuviniekus.
Ja jums ir labas attiecības ar Skorpioni, jums ir paveicies, bet ja jūs neesat spējuši atrast kopīgu valodu, jums labāk tomēr izlīdzināt savu vainu viņa priekšā, jo sekas var būt tiešām postošas.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

2. vieta: Vēži – izmanto ģeniālo intuīciju

Vēži tikai šķiet labestīgi un nevainīgi, bet patiesībā tas ir pirmais iespaids, kas ne vienmēr izrādās pareizs. Neraugoties uz viņu maigumu un rūpēm, šī ir viena no visspējīgākajām zīmēm, kas prot manipulēt.
Vēžu noslēpums slēpjas viņa spējā intuitīvi sajust gan cilvēkus, gan notikumus. Ūdeņi, kas ir klusi, mēdz būt arī ļoti dziļi, turklāt dziļos ūdeņos mēdz būt gan vētras, gan viesuļi.
Vēzis bieži jūtas “pazaudējis”, kad nesaņem apstiprinājumu tam, ka viņš ir mīlēts, un cenšas manipulēt ar citiem, kamēr sasniedz vēlamo (par jebkuru situāciju).
Tā kā Vēži ļoti reti mēdz būt tieši savās vēlmēs, viņi bieži apvainojas un rada dažādus scenārijus un plānus savā galvā, par kuriem pārējie pat nenojauš.
Vēži neuzticas vairumam cilvēku, lieliski atpazīst melus un izmanto manipulācijas spējas, lai savaldītu citus.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

3. vieta: Dvīņi – manipulē, jo jautri!

Par Dvīņu “dubulto” dabu klaiņo leģendas. Tas ir cilvēks, kuru jūs nekad nevarēsiet iepazīt pilnībā. Viņi ir spējīgi “piemērīt” jebkuru masku, izlikties par jebkuru cilvēku attiecīgajos apstākļos, spēs iekarot jebkura cilvēka uzticību.
Viņi tāpat meistarīgi pārvalda vārdus, jēdzienus un teikumus, pieprot ģeniālas frāzes, kas vajadzīgas konkrētajās situācijās. Un jūs viņiem noticēsiet! Viņi ir spējīgi jums pārdot kažoku 40 grādu karstumā tuksnesī!
Patiesībā Dvīņu ieceres ne vienmēr ir ļaunas un savtīgas, viņi gluži vienkārši manipulē ar citiem, lai izklaidētos. Tas taču ir aizraujoši! Kā likums, tas viss tiek darīts kā “joks”.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

 

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem