Kam būtu jānotiek, lai spētu tevi nokaitināt? Dažiem atbilde ir pavisam vienkārša – “nekam īpašam”, un tieši šie cilvēki visbiežāk ir tādā kā nemiera stāvoklī un nokaitināt tos spēj teju katrs nieks.

Lūk, 6 zodiaka zīmes, kuras ir neiedomājami viegli “izvest no rāmjiem”:

1. Vērsis

Šīs zīmes pārstāvji kļūst nikni un nokaitināti brīžos, kad lietas nenotiek tā, kā viņiem gribētos. Šī nav no tām zīmēm, kas samierināsies ar sakāvi. Vēršiem ir tieksme daudz domāt, un jo vairāk tie domā, jo nokaitinātāki kļūst. Vēršiem ļoti svarīgs ir miegs, ja tā būs par maz, tad labāk no viņiem turēties pa gabalu.

2. Jaunava

Šos cilvēkus kaitina teju viss – skaļa ēšana, nepareiza viņu vārda izrunāšana, kad nenoliek mantas tur, kur tās stāvējušas vai par automašīnas pagrieziena signāla nerādīšana. Būtībā, Jaunavas zīmē dzimušie ir ar ārkārtīgi augstiem standartiem un ja kāds tos nespēj pildīt, problēmas ir garantētas.

3. Skorpions

Visa pamatā ir cilvēku stulbums, tieši tas Skorpionus kaitina visvairāk. Viņi necieš cilvēkus, kuri ar nodomu izliekas muļķi un ar to cenšas iegūt uzmanību un labumu sev. Skorpioni ir patstāvīgas būtnes un viņus kaitina neizlēmība, nepatstāvība un paļaušanās uz citiem.

4. Mežāzis

Viņi necieš jokošanos un “muļķa dzīšanu” brīžos, kad jāstrādā. Tāpat viņus kaitina, ja par viņiem joko. Nav jau tā, ka viņiem nebūtu humora izjūtas, vienkārši viņi uzskata, ka visam ir savs laiks un vieta.

5. Auns

Aunus kaitina lēnīgums un pārāk ilga domāšana. Viņiem ir svarīga ātra uzdevumu izpilde un mērķu sasniegšana. Gausīgums nav viņu stilā. Auni vienkārši nesaprot, kādēļ viss jāvelk garumā. Pacietība nav viņu stiprā puse.

6. Svari

Svariem nepatīk sāncensība. Tāpat viņus kaitina iedomīgi cilvēki, kuri sevi uzskata par labākiem, nekā tie patiesībā ir. Viņus ļoti ātri nokaitina nelaipna izturēšanās, necieņa un necenzētu vārdu lietošana publiskās vietās. Arī sociālajos tīklos svari ir nežēlīgi – ja tu viņiem kritīsi uz nerviem, neatkarīgi no tā, vai esi tu draugs, vai nē, tiksi izdzēsts no draugu saraksta.