Kokteilis
Mīli

Uzmanību, precētie kungi! Šīs 10 lietas vīrs nedrīkst atklāt citai sievietei0

Foto – Shutterstock

Lai laulība būtu veiksmīga, ir daži vispārēji likumi, kas jāievēro abiem dzīvesbiedriem. Šoreiz – desmit lietas, ko vīrs nedrīkstētu teikt citai sievietei. Kāpēc? Lai savām rokām neradītu plaisas attiecībās.

1. Privātās dzīves problēmas
Nerunā par savām problēmām ar citiem cilvēkiem, jo īpaši ar citu sievieti. Tās ir privātas sarunas, kuras vari risināt tikai ar sievu vai profesionāli, ja tas nepieciešams. Runā par to ar sievu – pacietīgi un iejūtīgi, labdabīgi un mierīgi – tas tikai nostiprinās jūsu laulību.

2. Sievai adresēta kritika
Nekritizē savu sievu citu sieviešu klātbūtnē. Cieni savu dzīvesbiedri un izskaidrojies ar viņu divatā, ja tevi satrauc vai kaitina kaut kas viņas vārdos vai rīcībā.

3. Ģimenes bizness
Privātā biznesa informācijas atklāšana var radīt daudz nepatikšanu tev pašam un taviem tuviniekiem. Tā var atklāties informācija, kurai būtu jāpaliek konfidenciālai.

4. Tavi personīgie noslēpumi
Uzticies savai sievai, nevienam citam. Viņai jābūt tam cilvēkam, ar kuru tu gribi dalīties gan labajās, gan sliktajās ziņās. Kopīgi noslēpumi ar citu sievieti nāks par ļaunu tavai laulībai.

5.Grūtības laulības dzīvē
Kad tu ej pie citas sievietes un dalies savās laulības dzīves problēmās, viņai sagribēsies tevi mierināt, un tam var būt bīstamas sekas. Strādā pie savu problēmu risināšanas tikai kopā ar savu sievu.

6. Mīļvārdiņi
Tavi nolūki var būt nevainīgi, kad nosauc kolēģi vai draudzeni mīļvārdiņā. Bet sievai tev jāglabā īpašs mīļvārdiņš, kuram ir sevišķa nozīme tikai jums diviem. nekad nepārkāp šo principu attiecībās ar citām sievietēm.

7. Ja cita sieviete kaut ko dara labāk
Neliec citu sievieti augstāk par savu sievu. Pat ja sieva par šo salīdzinājumu nekad neuzzinās, tu šai sievietei radi neērtu situāciju.

8. Nekad nepavadi laiku divatā ar citu sievieti
Pat ja attiecībās ar sievu šobrīd ir grūts brīdis, nekad nepavadi laiku divatā ar citu sievieti, pat ja “nekas tāds” nenotiek. Tas var nākt par sliktu tavai laulībai. Pavadi laiku ar draugiem, centies, lai sieva būtu kopā ar jums.

9. Ja plāno šķiršanos
Tu taču nevēlies, lai bērni vai citi ģimenes locekļi par tavu šķiršanos uzzina no kāda cita, tāpēc nestāsti par to nevienai citai sievietei, pirms nezina ģimene.

10. Pārāk daudz komplimentu
Protams, komplimentus sievietēm var teikt un tie jāsaka, bet nepadari to par ikdienas ieradumu. Kompliments var raisīt dalītas jūtas: sieviete ar nodomāt, ka interesējies par viņu un pat sākt ar tevi flirtēt.

LA.lv