Kokteilis
Testi

Unikāls tests par tavām spējām: tikai 10% no cilvēkiem izvēlas vienu no atbildēm0

Foto: Pixabay; kolāža: kokteilis.lv

Piedāvājam tev kādu unikālu testu. Tas palīdzēs atklāt tev tās īpašības sevī, par kurām tu pats, iespējams, nemaz neapjaut.

Viena no testa atbildēm pierādīs to, ka tu esi viens no tiem 10% cilvēku, kuriem ir īpašas spējas!

Un, tā, uzmanīgi aplūko attēlu un izvēlies tās acis, kas, tavuprāt, liecina par to, ka cilvēks ir dusmīgs vai pat nikns:

Attēls Nr. 1

Ja tu izvēlējies šo zīmējumu, tu esi ļoti gudrs cilvēks. Tev nesagādā ne mazākās grūtības domāt plaši un situāciju redzēt no dažādiem skatupunktiem. Ja gadās tā, ka tu nokļūsti kādā sarežģītā situācijā, tad tu teju vienmēr proti atrast vienīgo pareizo izeju. Bieži tev pēc padoma prasa draugi un radi.
Tāpat tev piemīt spējas dāvāt cilvēkiem pozitīvu enerģiju. Prasme salikt punktus uz “i” izceļ tevi starp citiem. Tu esi līderis.

Attēls Nr. 2

Ja tu izvēlējies šo zīmējumu, tu esi ļoti pozitīvs cilvēks. Emocionalitāte, harizma un spēja jebkuru notikumu uztvert ar humoru padara tevi par īpašu cilvēku. Neskatoties uz kāpumiem un kritumiem, tava pozitīvā attieksme pret dzīvi nekad nemainās. Tev piemīt noslēpumaina harizma, kas piesaista citus cilvēkus.
Tava vājā vieta ir milzīgā pieķeršanās. Tas reizēm tevi iedzen stūrī. Spēja rūpēties par citiem un palīdzēt dažkārt kļūst tev svarīgāka par tevi pašu. Atceries, ka tā nedrīkst būt.

Attēls Nr. 3

Tev ir iedzimta ļoti izteikta intuīcija. Ar šādām spējām uz planētas mīt tikai 10% cilvēku. Patiesībā tā ir Visuma dāvana un ar to lepoties var tiešām tikai retais. Visiem ir labi zināms, ka pasaulē eksistē lietas, kas ne vienmēr ir izskaidrojamas ar loģiku. Tu proti tās saskatīt, izmantojot savas spējas, turklāt vari to darīt jebkurā dzīves situācijā.
Tu izjūti cilvēkus, jūti viņu noskaņojumu un attieksmi pret citiem. Tev piemīt kas tāds, ko citi nespēj ne saprast, ne izskaidrot, taču viņi jūt tavu iekšējo spēku.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
16 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 16 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Pirmspensijas cilvēki stājas augstskolās. Kas ir pieprasītas programmas?
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas Tatros dzīvību zaudējuši četri cilvēki, bet 30 ievainoti
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis 2
11 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Divi puikas vieni paši izdzīvo trīs dienas: paglābj veiksmīga sakritība 2
6 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
10 stundas