Kokteilis
Testi

Unikāls mīlestības tests: izvēlies sirsniņu un uzzini pareģojumu par savām attiecībām0

Foto: Pixabay; kolāža: kokteilis.lv

Sirds ir mīlestības simbols un šis tests palīdzēs tev noteikt, cik spēcīgi tu proti kādu mīlēt un cik laimīgs tu esi esot attiecībās.

Viss, kas tev jādara – jāaplūko attēls un jāizvēlas sirsniņa, kas visvairāk piesaista tavu uzmanību.

Sirds Nr. 1

Tu esi absolūti laimīgs cilvēks, kad esi attiecībās ar savu mīļoto. Tu neesi tas, kuru biedē rutīna un kurš skatās pa malām tad, kad attiecībās ir grūtības. Tev patīk atrasties stabilās attiecībās, un tu vienkārši dievini laiku, ko pavadi kopā ar savu mīļoto cilvēku. Tu arī uzskati, ka dzīve var kļūt garlaicīga un vienmuļa, ja blakus nav cilvēks, ar kuru tu gribētu dalīties itin visā.

Sirds Nr. 2

Tad, kad tu ar kādu esi attiecībās, tu patiešām no visas sirds šo cilvēku mīli. Tu neesi no tiem, kam ir sajūta, ka ir jābūt vienalga kādās attiecībās, galvenais, ka tev ir kāds blakus. Ja tā nav, tu par to nepārdzīvo. Tu esi pašpietiekams un ja tev konkrētajā brīdī blakus nav cilvēks, ar ko tu gribētu dalīties priekos un bēdās, tu par to galvu nelauzi. Ja tu tomēr esi attiecībās ar kādu, tu šo cilvēku mīli no visas sirds. Taču tu proti pavadīt laiku arī vienatnē un dzīvot laimīgu dzīvi. Tu neesi no tiem cilvēkiem, kam attiecības un mīlestība dzīvē ir prioritāte Nr.1.

Sirds Nr. 3

Tu esi neatkarīgs cilvēks un jūties absolūti pašpietiekams arī esot viens. Tev nevajag kādu blakus, lai justos laimīgs. Tu zini, kas ir laime un ļoti novērtē savu brīvību. Tev patīk būt vienam! Tu arī neesi radis kādam uzticēties pilnībā vai paļauties uz kādu citu – tu ļoti labi zini, ka, lai kaut ko sasniegtu un iegūtu, rēķināties var tikai pats ar sevi. Tev ļoti svarīgs ir tavs brīvais laiks, un tā plānošana, tāpēc tu priekšroku, visticamāk, dod dzīvei vienatnē.

Sirds Nr.4

Tu gaidi savu īsto un vienīgo cilvēku un tev patiešām ļoti gribas būt ar kādu kopā. Tu esi laimīgāks, kad esi kopā ar kādu un vari paļauties uz otru cilvēku. Un, starp citu, runa nav tikai par mīļoto cilvēku, bet arī par ģimeni un draugiem. Tev emocionāli ļoti svarīgi ir zināt, ka tev blakus ir cilvēki, kuriem tu esi svarīgs. Tad, kad tu satiksi savu īsto un vienīgo, visdrīzāk, tu jutīsies tik laimīgs, kā vēl nekad dzīvē neesi juties.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
1 stunda

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
34 minūtes
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm” 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
3 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
4 stundas