2017.gada nogalē stilisti un modes giganti nāca klajā ar paziņojumu – ultra – violetais ir modernākā 2018.gada krāsa kā grimā, tā manikīrā.

Ultra Violet ir sarežģīta krāsa, tā astspoguļo visu, kas eksistē mūsu pasaulē šodien un vienlaikus tai ir intriģējošs saturs. Milzīgas debesis, kas saulei rietot, kļūst violetas, liek domāt par pārdabisku skaistumu…

Lūpu krāsa un acu ēnas

Esat gatavas eksperimentēt? Ultra – violetais izcili piestāvēs blondīnēm un tām, kam ir šatenas krāsas mati. Gan violeta lūpu krāsa, gan manikīrs padarīs jūs pamanāmu. Tomēr, esiet uzmanīgas, lai “nepārspīlētu” ar violetajiem toņiem.

Acu tuša

Ar šo kategoriju ir visvienkāršāk, jo tuša nav tik ļoti pamanāma. Ja jūs vēlaties lietot tušu ultra – violetā krāsā, jāņem vērā jūsu dabiskā skropstu krāsa. Tieši no tās būs atkarīgs tas, cik ļoti redzama (vai neredzama) būs šī tuša.

Manikīrs

Šo trendu atļauties var ikviena sieviete. Mainiet nagu lakas toņkārtas, atkarībā no noskaņojuma!

Ultra – violetais lieliski papildina dzelteno un sarkano krāsu. Tāpēc spilgts violetais manikīrā un grimā lieliski izskatīsies komplektā ar sarkanu vai dzeltenu apģērbu. Galvenais, kas tev jāatceras – nepārspīlē!