Noslēdzot TV3 divdesmitās jubilejas gadu, no 27. decembra līdz 11. janvārim Latvijas lielākajās pilsētās grandiozu satikšanos šovā “Prieks kopā būt” piedzīvos popu­-lārāko un tautā visvairāk iemīlēto TV šovu “Dziedi ar zvaigzni”, “Dejo ar zvaigzni”, “Koru kari”, “Izklausies redzēts” un “X Faktors” spožākie dalībnieki.

“Šajā svinīgajā pasākumā piedzīvosim īpaši leģendāras satikšanās, jo šovā piedalīsies mākslinieki, kas dzīvo arī ārpus Latvijas,” sola šova veidotāji. Krāšņā un sirsnīgā vakara vadīšana uzticēta populārajam mūziķim Laurim Reinikam un šarmantajai Ivetai Feldmanei, kuri ir ne tikai vadījuši vairākus šovus, bet arī paši bijuši šova “Dziedi ar zvaigzni” dalībnieki 2007. gadā, tāpat abi piedalījušies šovā “Dejo ar zvaigzni”. Šī būs ekskluzīva iespēja Ivetu un Lauri atkal redzēt šova vadītāju tēlā.

Vakara ietvaros uz vienas skatuves kāps pirmo “Koru karu” uzvarētājs Atis Auzāns ar kori, dziedātāja Liene Šomase un motosportists Jānis Vinters, kuri kļuva par 2007. gada šova “Dziedi ar zvaigzni” uzvarētājiem, 2008. gada šova “Dejo ar zvaigzni” uzvarētāji – spēkavīrs un nu jau arī aktieris Raivis Vidzis un dejotāja Viola Abramova, 2015. gada šova “Dejo ar zvaigzni” uzvarētāji – dziedātāja un topošā kinorežisore Liene Greifāne un dejotājs Viktors Haritonovs. Liene Greifāne kopā ar Kuldīgas mācītāju Mārtiņu Burki-Burkevicu piedalījās arī 2010. gada šovā “Dziedi ar zvaigzni”.

Koncertā piedalīsies arī vērienīgā TV šova “X Faktors” spilgtākie otrās sezonas dalībnieki, savukārt šovu “Izklausies redzēts” pārstāvēs aktieris Rihards Lepers, aktrise un dziedātāja Ieva Pļavniece, kā arī Olga Rajecka, Rūta Dūduma un citi.

Šova režisore Dita Torstere teic, ka šis vakars būs interesanta un aizraujoša Vecā un Jaunā gada atkalredzēšanās ar šovu dalībniekiem ne tikai viņai, bet arī skatītājiem. “Ir pagājis tik daudz gadu… Ko viņi tagad dara, kā viņiem iet, ko viņi atceras no šova?

Domāju, ka atmiņas būs spilgtas, būs daudz jautru brīžu.

Jo – bez labas humora devas, strādājot smagu darbu, ir ļoti grūti to visu izturēt. Jaungada šovs “Prieks kopā būt”, manuprāt, ar savu nosaukumu izsaka visas tās emocijas, kuras izbaudīšu, veidojot šo pasākumu.”

Savukārt šovu vadītāja Iveta Feldmane atzīst: “Es īpaši nemīlu kavēties atmiņās, reti pāršķirstu foto albumus un neraujos uz skolas salidojumiem, tomēr šī atkalredzēšanās būs īpaša. Dalība šovā “Dejo ar zvaigzni” pirms desmit gadiem pavisam noteikti mainīja manu dzīvi. Es gaidu satikšanos ar vecajiem “cīņu biedriem”, es ticu, ka laika mašīna nostrādās, desmit gadu neredzēšanās radītais mulsums izgaisīs vienā mirklī,  un mēs varēsim atsākt no tās pašas vietas, kur palikām cerību pilni. Ar smaidiem, ar smiekliem līdz asarām un siltu draudzību, kas patiesībā maksā visdārgāk.”

“Prieks kopā būt” šova izrādes:

27. XII 19.00 Liepājas Olimpiskajā centrā

28. XII 19.00 Zemgales olimpiskajā centrā

29. XII 18.00 Saldus Sporta kompleksā

30. XII 15.00 VEF Kultūras pilī

31. XII 15.00 Madonas pilsētas sporta centrā

5. I 18.00 Latgales vēstniecībā “Gors”

6. I 18.00 Kultūras centrā “Siguldas Devons”

10. I 19.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

11. I 19.00 Valmieras kultūras centrā

Biļetes: “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, www.bilesuparadize.lv

Cena: EUR 12 – 25.