Kokteilis
Apbrīno

TV raidījuma vadītāja Kristīne Virsnīte: Es izslienu vidējo pirkstu un izslēdzu skaņu telefonam0

Foto: LETA

Žurnāls “Kas Jauns” informē, ka TV raidījuma “Māmiņu klubs” vadītāja Kristīne Virsnīte pēc nokļūšanas slimnīcā apņēmusies krasi mainīt savu dzīvesveidu un attieksmi pret dzīvi.

Kristīne ir apbrīnas vērts iedvesmas avots daudzām māmiņām, taču jāsaprot, ka enerģija nav neizsīkstošs cilvēka organisma resurs.

 

View this post on Instagram

 

Saslimt no stresa? Yes, I can! Tas nebūt nav izdomāts, ka mūsu emocionālā pasaule ietekmē to, kā jūtamies fiziski, lai gan nereti dzirdu, ka cilvēkiem šķiet, ka tikai kaut kādi dīvainie koku apskāvēji jūt saikni starp šīm divām pasaulēm. Pāris dienas gultā ir tāds maigais brīdinājums, ka darāmais ir neadekvātā apjomā. Es zinu, ka šo izlasot nodomāsiet – nu jā, es arī reizēm to piedzīvoju un turpināt darīt tieši neko, lai tas mainītos. Mans meils ir pilns ar “asap” un sarkanām izsaukuma zīmēm, pieļauju, jums šajā pirmdienā līdzīgas sajūtas. Taču mēs neesam bezpalīdzīgi zvēriņi noķerti krātiņā, tāpēc es šobrīd izslienu vidējo pirkstu, izritinu savu vingrošanas paklājiņu un izslēdzu telefonam skaņu. Iesaku jums arī šādu plānu pamēģināt, turklāt asap! . . #loveyourselffirst . 📷: @ekkert 🦓

A post shared by Kristine Virsnite (@kristine_virsnite) on


“Pāris dienas gultā ir tāds maigais brīdinājums, ka darāmais ir neadekvātā apjomā. Es zinu, ka šo izlasot nodomāsiet – nu jā, es arī reizēm to piedzīvoju un turpināt darīt tieši neko, lai tas mainītos. Mans meils ir pilns ar “asap” un sarkanām izsaukuma zīmēm, pieļauju, jums šajā pirmdienā līdzīgas sajūtas. Taču mēs neesam bezpalīdzīgi zvēriņi noķerti krātiņā, tāpēc es šobrīd izslienu vidējo pirkstu, izritinu savu vingrošanas paklājiņu un izslēdzu telefonam skaņu. Iesaku jums arī šādu plānu pamēģināt, turklāt asap!” šādi Kristīne savā Instagram profilā uzrunā sievietes apstāties ikdienas skrējienā un sargāt savu veselību.

 

View this post on Instagram

 

Pēdējās trīs dienās esmu piedzīvojusi lielākās bailes savā dzīvē, trīs dienas Stradiņos mani ir apstādinājušas un atvērušas pavisam jaunu ceļu pie sevis – cieņu un novērtēšanu. Trīs dienas bailēs par ārprātīgu diagnozi, pēc kuras cilvēks kļūst par dārzeni… es šo pieredzi nekad neaizmirsīšu. Mūs var nogalināt arī tas, kas mums patīk, ja mēs nesakām, ka nespējam slodzi izturēt. Un tas ir absolūti ok nevarēt izturēt, mums ir savas robežas, kurām neviens nedrīkst kāpt pāri, taču pirmkārt mēs paši. Ja tu šo lasi un saproti, ka esi pārstādājies, pārmocījies kādā no savām lomām, lūdzu, apstājies, kamēr ir iespēja. Saki, ka nevari un tev ir nepieciešama atpūta un ne no kā nebaidies. Nebaidieties darīt to, kas patīk, nebaidieties sevi redzēt skaistus, nebaidieties teikt, ko jūtat. Ticiet man, dzīve var sagriezties kājām gaisā un tad nostāties atkal uz kājām būs daudz grūtāk nekā, ja laikus apstāsieties. Es esmu vesela, nē, drīzāk jāsaka, man neapstiprināja to baiso diagnozi, par kuru biju vājprātā nobijusies un sabiedēta, taču būs kāds laiks jāpavada pavisam mierīgā ritmā. Manu acu priekšā pazibēja visa dzīve un neticami skaudra sajūta, ka mani bērni augs bez manis, to sajūtu nav iespējams aprakstīt, tikai tas, kurš to piedzīvojis tā pa īstam, spēj to saprast. Tik ļoti vēlos, lai mani sadzirdat! Pārstājiet taču darīt darbu, kas riebjas, beidziet izpatikt visiem, kuri pret jums neizturas ar cieņu, lūdziet atbalstu un palīdzību, novērtējiet sevi! Vai patiesi mūs var apturēt tikai brīdis, kad patiesi saprotam, ka esam mirstīgi? . . 📷: @ekkert 🖤 . #stevemadden #imwithsteve @debenhamslatvia

A post shared by Kristine Virsnite (@kristine_virsnite) on


Žurnālam “Kas Jauns” Kristīne atklāj, ka jau iepriekš pārcietusi izdegšanas sindromu, bet nu iedzīvojusies nopietnās veselības problēmās. Viņa uzsver, ka katram ir savas robežas un tas ir tikai normāli, ja cilvēks kādā brīdī gluži vienkārši pasaka nē, jo nespēj kaut ko izdarīt.

Kristīne aicina sievietes ieklausīties sevī un nepieļaut situāciju, kad organisms vienkārši sabrūk.

“Trīs dienas Stradiņos mani ir apstādinājušas un atvērušas pavisam jaunu ceļu pie sevis. Trīs dienas bailēs pr ārprātīgu diagnozi, pēc kuras cilvēks kļūst par dārzeni… Es šo pieredzi nekad neaizmirsīšu,” žurnālam “Kas Jauns” atklāj Kristīne.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
4 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
KNAB aiztur Dobeles domes iepirkumu komisijas vadītāju
13 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: “Politiķiem ir bail šo lietu kustināt.” Uzņēmēju diskusija par atbalstu aktīvai rīcībai
40 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Stājies spēkā Ušakovam nelabvēlīgais spriedums strīdā ar Ķirsi
9 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Latgales mežos izvērš divas sēņotāju glābšanas operācijas
1 stunda