Janvāra sākumā, kad visa Latvija juta līdzi Andra Kiviča un Lienes Skulmes attiecību drāmai, Anša Klintsona sieva Monta sociālajos tīklos ironiski paziņoja, ka viņas vīrs, raugoties uz bīstamo situāciju valstī, veic papildu pierakstus uz individuālajiem treniņiem. Turklāt, viņa arī atklāja, ka drīzumā Ansis Klintsons pievienosies Latvijas labāko fitnesa treneru pulkam.

“Kamēr Latvijas karstākais pāris virtuāli plūcas ar sabiedrību, mans lieliskais Ansis Klintsons katru vakaru līdz vēlai naktij uzcītīgi gatavojas pavisam drīz pievienoties Latvijas labāko fitnesa treneru pulkam. Zubrās pēdējiem eksāmeniem un cep kursa darbus. Ņemot vērā šī brīža bīstamo situāciju, Ansis sāk pieņemt pierakstus uz individuāliem treniņiem bicepsu palielināšanā, boksa pamatos, ātrajā skriešanā. Kā arī ar mieru dalīties austrumu cīņu mākslas noslēpumos,” tā savā Facebook kontā raksta Anša Klintsona sieva.


Savukārt žurnālam “Privātā Dzīve” Ansis atklāj, ka ir jau nokārtojis četrus eksāmenus, taču trīs eksāmeni un divi kursa darbi vēl esot jānokārto, lai jau februāra sākumā saņemtu C kategorijas trenera sertifikātu.

Tāpat viņš atklājis, ka pievienojoties Latvijas fitnesa treneru pulkam, viņa mērķis ir motivēt cilvēkus ikdienā kustēties vairāk. Arī viņš pats cenšas ievērot pēc iespējas aktīvāku dzīvesveidu.


Tā, piemēram, viņš brīvdienās kopā ar sievu dodas garās pastaigās gar jūru. Pāris regulāri kopā apmeklējot arī sporta zāli. Turklāt sarunā ar žurnālu “Privātā Dzīve” viņš nenoliedz, ka ar laiku darbu televīzijā varētu nomainīt pret darbu trenažieru zālē.

Pagājušā gada februārī Ansis Klintsons bija pieņēmis visai aktīvu izaicinājumu, un uzvarējis ar kājām noejot turpat 90 kilometru. Portāls kokteilis.lv informēja, lai kļūtu par uzvarētāju šajās draudzīgajās sacensībās, Ansis dienā mēroja 24 tūkstošus soļu jeb aptuveni 18 kilometrus. „Kādu laiku jau domāju, ka ikdienā vajadzētu vairāk pārvietoties ar kājām, jo iešana ir viena no veselīgākajām aktivitātēm, kā arī ārkārtīgi pielāgojama – ej, kur gribi, cik gribi un kādā tempā vēlies. Nodomāju – ja reiz piedalos sacensībā, tad uz pilnu klapi,” tā pirms gandrīz gada atklāja Ansis.