Pazīstamā krievu raidījumu TV un pasākumu vadītāja Ļera Kudrjavceva gada laikā pamanījusies kļūt gan par vecmāmiņu, gan sava otrā bērniņa mammu. Meitiņu pasaulē viņa laidusi 47 gadu vecumā, šonedēļ raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

13.augustā Ļera savā Instagram kontā publicēja aizkustinošu fotogrāfiju – jaundzimuša bērniņa pēdiņu, šī fotogrāfija ļoti īsā laikā kļuva par visvairāk apspriesto tēmu sociālajos tīklos.

Доченька 😇

A post shared by KUDRYAVTSEVA LERA (@leratv) on

To, ka TV dīva, visticamāk, ir mātes cerībās viņas kolēģi un pielūdzēji pamanīja jau sen, taču pati Ļera visu šo laiku bija atteikusies sniegt jebkādus paskaidrojumus par savu grūtniecību, jo savulaik zaudēja bērniņu, ko gaidīja no dziedātāja Sergeja Lazareva. Galu galā, viņai ir jau 47 gadi un diez vai grūtniecība norit tik viegli kā 18 gadu vecumā, kad viņa laida pasaulē savu vecāko dēlu Žanu.

Pāra draugi esot atklājuši, ka meitiņai dots vārds Marija un šo lēmumu – kļūt par vecākiem Ļera ar mīļoto vīrieti hokejistu Igoru Makarovu, ar kuru viņa mija gredzenus 2013.gadā, esot pieņēmuši abi kopā.

Мои любимые люди 😍

A post shared by KUDRYAVTSEVA LERA (@leratv) on

Lai arī ne Ļera, ne Igors sīkākus komentārus par priecīgo notikumu nesniedz, tapis zināms, ka meitiņu viņa laidusi pasaulē Amerikā – vienā no prestižākajām dzemdību klīnikām pasaulē. Atsevišķa luksus klases palāta Cedars – Sinai Medical Center izmaksā aptuveni 3500 eiro diennaktī. Šajā klīnikā strādājot aptuveni 2500 izcilu ārstu, kas pārvalda vairākas valodas. Šajā klīnikā dzemdējušas arī tādas pasaules zvaigznes kā Madonna, Penelope Krūza, Alsu un citas pasaulē labi zināmas sievietes. Interesanti, ka slimnīcas cenā ietverti arī tādi pakalpojumi kā šefpavārs, grima meistars un frizieris.

Savā Instagram kontā Ļera ierakstījusi, ka jūtas labi un pilnībā izbauda jaunās māmiņas lomu. “Tagad viss ir kārtībā, atrodos uz bezmiega nakšu planētas,” – viņa rakstījusi.

Interesanti, ka dzemdējot jau pieminētajā medicīnas iestādē, bērniņš automātiski ieguvis Amerikas pilsonību. Ļera arī sacījusi, ka negrasās garus mēnešus “sēdēt” dekrētā un pavisam drīz atgriezīsies televīzijā. Rakstījusi, ka ir auklītes meklējumos un pagaidām apstājusies pie, viņasprāt, vispiemērotākās kandidātes no Filipīnām. Šo lēmumu viņa paskaidrojusi ar to, ka savas tautietes nevēlas pieņemt darbā, jo viņas klačosies, izplatīs baumas, bet darba pienākumus veiks pavirši.

Starp citu, Ļera tikai dažas nedēļas pirms meitiņas piedzimšanas kļuva arī par vecmāmiņu, viņas vecākais dēls Žans kļuva par tēti dēliņam.