No 2. līdz 4. novembrim Ķīpsalā notiks Baltijas vērienīgākie skaistuma industrijas svētki – izstāde “Baltic Beauty 2018”, kur pašu aktuālāko skaistumkopšanā – kosmētikas produktus, tehnoloģijas, procedūras un darba metodes – prezentēs vismaz 335 uzņēmumi no 15 pasaules valstīm.

Publicitātes foto

“Baltic Beauty 2018” hallē “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” ikviens varēs piemeklēt sev interesējošo produktu vai pakalpojumu: no sejas kopšanas kosmētikas līdz permanentam grimam, no skropstu un nagu pieaudzēšanas līdz jaunākajām aparātu procedūrām, no mutes higiēnas līdzekļiem līdz epilācijas un depilācijas krēmiem. Šogad izstādē plaši būs pārstāvētas skaistumkopšanas klīnikas, kā arī īpaši bāgātīgs būs dažādu aparāttehnoloģiju un manikīra piederumu klāsts.

Publicitātes foto

Savukārt izstādes hallē “Matu skaistuma pasaule” varēs ne vien atrast sev piemērotākos matu kopšanas un veidošanas līdzekļus, bet arī konsultēties ar profesionāliem frizieriem un vērot virtuozus meistaru paraugdemonstrējumus.

“Trīs dienas izstādē pulcēsies labākie no labākajiem – vadošie vizāžisti, kosmetologi, spa meistari, frizieri, manikīra speciālisti un pat plastiskie ķirurgi. Šogad izstādē būs sešas vērtīgas konferences, 50 profesionālie konkursi, no kuriem divi pavisam jauni, un vismaz 30 meistarklases,” plašo izstādes pasākumu programmu ieskicē “Baltic Beauty” sadaļas “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” vadītāja Kristīne Čerņavska.

Publicitātes foto

Vērienīgas starptautiskas konferences

Šogad “Baltic Beauty” notiks sešas plaša mēroga skaistumkopšanas konferences, kurās ar pieredzi un aktuālākajām nozares tendencēm dalīsies starptautiski atzīti eksperti un praktizējoši meistari. Pirmo reizi izstādē 2. novembrī notiks konference “Aroma Power: health-beauty-abundance essential oils”, kurā varēs ielūkoties ēterisko eļļu dziedinošajā noslēpumā un to izmantošanā gan veselībai, gan skaistumam, gan labsajūtai. Vēl izstādes pirmajā dienā notiks konference “Multidisciplinārā pieeja aknes terapijā’’, bet 3. novembrī – otrā Baltijas meikapa konference “Krāsa kustībā”.

Publicitātes foto

Estētiskā medicīna aptver plašu spektru: sākot no kosmetoloģijas un dažādām aparāttehnoloģiju metodēm līdz pat plastiskajai ķirurģijai. Kādi ir šī brīža izaicinājumi un aktualitātes estētiskajā medicīnā – to varēs uzzināt Latvijas Ārstu biedrības rīkotajā starpdisciplinārajā konferencē “Estētiskā medicīna” 3. novembrī Ķīpsalā.

4. novembrī Ķīpsalā notiks “Baltic Beauty 2018” skropstu un uzacu konference, kurā uzstāsies pasaulē atzīti lektori no Amerikas, Anglijas, Korejas, Lielbritānijas, Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas. Piemēram, Kei Kima (Dienvidkoreja) stāstīs par skropstu pieaudzēšanas tehnoloģijām, Tatjana Biloloveca (Ukraina) izklāstīs visus faktorus, kas ietekmē skropstu pieaudzēšanas un turēšanās ilgumu, Maidagma Nimbueva (ASV) atklās “FeatherFly Style” knifiņus un to, kā izveidot dabisku acu skatienu.

Noslēdzošajā izstādes dienā, 4. novembrī, notiks ikgadējā Baltijas Spa konference.